LANDesk Software podpisuje umowę z Koma

Koma Nord Sp. z o.o. z Gdyni, oddział Koma S.A., podpisała umowę partnerską z LANDesk Software, wiodącym producentem narzędzi automatyzujących i standaryzujących zarządzanie środowiskiem PC.

Koma Nord została kluczowym partnerem LANDesk Software w Polsce z prawem autoryzowanej sprzedaży flagowego produktu firmy o nazwie LANDesk Management Suite. Celem obu firm jest dotarcie do średnich i dużych przedsiębiorstw w Polsce z ofertą pozwalającą znacząco usprawniać zarządzanie infrastrukturą informatyczną oraz obniżać jej koszty.

LANDesk Software – spółka niedawno wydzielona z grupy Intel Corporation, giganta branży informatycznej, rozwija kanały sprzedaży na nowych rynkach poprzez strukturę starannie wyselekcjonowanych profesjonalnych partnerów.
LANDesk Software oferuje LANDesk Management Suite, system zarządzający środowiskiem komputerów PC, doskonalony od ponad 13 lat. System ten przyspiesza i ułatwia obsługę użytkowników oraz utrzymanie systemu informatycznego w ruchu. Podstawowe funkcje pakietu LANDesk Management Suite to pomiar i zarządzanie licencjami oprogramowania, zdalne rozwiązywanie problemów, wspomaganie decyzji o zakupach w oparciu o aktualną inwentaryzacyjną bazę sprzętu i oprogramowania, naprawa uszkodzonego oprogramowania i monitoring komputerów użytkowników. Warto podkreślić, że w przeciwieństwie do innych rozwiązań, LANDesk Management Suite obsługuje także popularne dystrybucje Linuxa oraz MAC jako alternatywne i ekonomiczne systemy operacyjne na stacjach użytkowników.

Zwrot kosztów inwestycji (nawet po zaledwie 3 miesiącach) uzyskujemy już w firmach posiadających ponad 100 stanowisk komputerowych, w których nie wymaga się od użytkowników by sami usuwali problemy swoich stacji roboczych. Użycie LANDesk Management Suite pozwala administratorom dokonywać zdalnie czynności naprawczych i konserwacyjnych, a także udzielać użytkownikom wsparcia, co wystarcza w 70% zgłaszanych usterek. Oznacza to możliwość zaoszczędzenia około 25-40% czasu pracy administratorów a ich pracę czyni bardziej efektywną. – powiedział Wojciech Adamczyk, kierownik Działu Systemów Zarządzania IT w firmie KOMA.

http://www.koma.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry