Landingi – polski startup doceniony

Opublikowano: 10 grudnia 2013. Kategoria: Startupy. Tagi: ,

Podczas międzynarodowej konferencji Europe VentureSummit zauważono również polski startup – Landingi, dzięki któremu będziemy mogli stworzyć stronę docelową naszych kampanii, tzw. „landing page”.

Konferencja odbyła się 4 i 5 grudnia w Kijowie na Ukrainie. Wykłady poprowadzili m.in. Dave McClure z inkubatora 500 Startups oraz przedsiębiorcy i inwestorzy z Techcrunch Europe i Almaz Capital.

landingi

W ramach wydarzenia odbył się konkurs StartupAddventure, organizowany przez inkubator przedsiębiorczości Happy Farm, do którego dostał się tylko jeden startup z Polski – Landingi, który znalazł się wśród 10 najlepszych europejskich startupów i zakwalifikował się do konkursu.

Znaleźliśmy niszę i stworzyliśmy projekt skierowany do małych firm, które samodzielnie prowadzą działania marketingowe, a także ekspertów e-marketingu, agencji interaktywnych, reklamowych i PR. Nasze nowoczesne narzędzie znacznie ułatwia zarządzanie kampaniami nawet osobom bez specjalistycznej wiedzy i umiejętności. Cieszymy się, że nasz startup jest tak doceniany nie tylko w Polsce, ale także na świecie – mówi Błażej Abel, CEO startupu Landingi.

e-biznes.pl był partnerem medialnym tej konferencji.

Sylwester KozakLandingi – polski startup doceniony

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.