Laptop za hosting w Futuro Flexo

Do końca stycznia 2007 r. trwa organizowany przez Pro Futuro SA konkurs na hasło reklamowe usług hostingowych Futuro Flexo. Do wygrania jest wysokiej klasy laptop HP Compaq, aparaty fotograficzne Canon i odtwarzacze Creative MP4.
W konkursie mogą wziąć udział wszyscy, którzy do 31 stycznia 2007 r. zakupią jeden z pakietów hostingowych Futuro Flexo i w trakcie rejestracji zaznaczą chęć udziału w konkursie. Aby wygrać, należy wymyślić hasło reklamujące usługi hostingowe Futuro. Autor najciekawszego hasła otrzyma nagrodę główną: Laptop HP Compaq NX6310. W puli nagród jest również 6 nagród 2 stopnia w postaci aparatów fotograficznych Canon A530 oraz 8 nagród 3 stopnia, którymi są odtwarzacze Creative ZEN V PLUS 2GB. Rozstrzygnięcie konkursu i ogłoszenie zwycięzców nastąpi do 16 lutego 2007 r.

Pakiety hostingowe Futuro Flexo to nie tylko powierzchnia dyskowa i wysoki limit transferu, ale także kreator stron WWW, skaner antywirusowy poczty i filtr antyspamowy oraz dostęp do graficznych statystyk strony. Do dyspozycji Klientów jest funkcjonalny panel administracyjny. Hosting Futuro to także bezpieczeństwo danych – w cenie dostępnych jest 7 kopii dobowych zawierających tzw. backup i restore stron WWW i baz danych.

Oprócz najnowszej akcji promocyjnej „Laptop za hosting” Klienci mogą wybrać jedną z pozostałych promocji: „Hosting za pół darmo”, czyli pakiet usług hostingowych Futuro Flexo START, Futuro Flexo BIZ lub Futuro Flexo PRO za połowę ceny podczas pierwszego roku użytkowania oraz „F-Secure za darmo”, w której do usługi hostingowej Futuro dodawany jest kompleksowy pakiet bezpieczeństwa Netia Secure.

www.futuro.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry