Łatwiejsze zarządzanie budżetem z aplikacją Meritum Banku

Opublikowano: 4 października 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Klienci korzystający z usług Meritum Banku mają możliwość skorzystania z darmowego narzędzia do zarządzania i analizy finansów domowych.

Łatwiejsze zarządzanie budżetem z aplikacją Meritum Banku 1

”Przy budowie Meritum Planera wykorzystaliśmy najnowsze rozwiązania technologiczne. Pozwoliło nam to zaoferować zestaw ciekawych funkcjonalności do analizy finansów. W ramach systemu transakcyjnego Banku, Klienci mogą w bankowości elektronicznej analizować strukturę swoich wydatków i na tej podstawie planować budżet domowy w różnych wymiarach, w tym wydatków jak i oszczędności na planowane inwestycje.” – mówi Małgorzata Adamczyk, dyrektor ds. bankowości internetowej w Meritum Banku.

Meritum Planer jest zintegrowany z kontem użytkownika, tak więc nie ma potrzeby eksportu danych do zewnętrznego programu.

Sylwester KozakŁatwiejsze zarządzanie budżetem z aplikacją Meritum Banku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.