Laury dla zanox na CeBIT 2008

zanox po raz trzeci z rzędu otrzymał najważniejszą – platynową nagrodę „Europejski znak e-doskonałości”, na największych w Europie targach IT – CeBIT 2008 w Hanowerze, Niemcy.
Laury dla zanox na CeBIT 2008 1Europejskie Forum Multimediów (EMF) wraz z narodowymi i regionalnymi partnerami oraz stowarzyszeniami, jak co roku wyróżniania i nagradza najlepsze firmy z branży nowoczesnych technologii, cyfrowych mediów i IT (Information and Communicaton Technologies Companies). W tym roku EMF nagrodziło 39 firm z 13 krajów „Europejskim znakiem e-doskonałości” w trzech kategoriach: platyna, złoto oraz srebro.

zanox, już po raz trzeci z rzędu, otrzymując na CeBIT 2008 najważniejszą – platynową nagrodę „Europejski znak e-doskonałości”, został doceniony przede wszystkim za dotychczasową strategię biznesową, globalną ekspansję firmy oraz innowacyjne rozwiązania w zakresie marketingu internetowego opartego na modelu „Pay per Action – płać za sukces”, w którym to reklamodawca rozliczany jest za konkretną akcję – płaci tylko za rezultaty swoich działań reklamowych, np.: za sprzedaż, rejestrację czy wypełnienie formularza. EMF uzasadniając swoją decyzję wskazał przede wszystkim na pionierską w skali globalnej platformę zanox XS oferującą: programy afiliacyjne, programy do zarządzania reklamami w wyszukiwarkach, kampanie e-mailingowe oraz programy lojalnościowe, wszystkie rozliczane w modelu „płać za sukces”.

Przyznanie zanox, po raz trzeci z rzędu, tej prestiżowej nagrody jest szczególnym wyróżnieniem dla naszej firmy – komentuje Thomas Hessler, prezes zanox. Platynowy „znak e-doskonałości” to w końcu najważniejsza i najbardziej prestiżowa nagroda, którą może otrzymać firma z branży nowoczesnych technologii i mediów elektronicznych. Zapewniam, że motywuje ona nas do udoskonalania naszych produktów, jak i utrzymania tempa międzynarodowego rozwoju naszej firmy – dodaje prezes Hessler.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry