Lech Wałęsa bloguje w serwisie Moja Generacja

Prezydent Lech Wałęsa dołączył do wielomilionowej społeczności serwisu internetowego Moja Generacja. W pierwszym opublikowanym dzisiaj wpisie można zapoznać się z programem wizyty Prezydenta w Japonii.
Prezydent Lech Wałęsa już od dłuższego czasu korzysta z komunikatora GG, rozmawiając z internautami nie tylko o polityce. Ponad rok temu otrzymał od producenta komunikatora symboliczny numer GG: 1980. Od dzisiaj internauci mogą odwiedzać tzw. Wizytówkę Prezydenta w Mojej Generacji: www.mojageneracja.pl/1980 

Moja Generacja to serwis społecznościowy użytkowników komunikatora Gadu-Gadu, którzy sami współtworzą i decydują o zawartości serwisu zgodnie z ideą Web 2.0. Moja Generacja, wydana jako wersja Beta – w pierwszej odsłonie umożliwia prowadzenie bloga, własnej wirtualnej wizytówki oraz rozmów w grupach tematycznych. Daje też możliwość oceniania, wydawania opinii oraz pisania komentarzy na temat treści publikowanych przez pozostałych użytkowników serwisu.

Zakres możliwości będzie stale rozszerzany o nowe aplikacje. Zamierzeniem jest zaoferowanie użytkownikom serwisu takich funkcjonalności, dzięki którym Moja Generacja może pełnić rolę strony startowej każdego Internauty.

Do Mojej Generacji można dołączyć w prosty sposób – wystarczy posiadać numer komunikatora Gadu-Gadu i zalogować  się do serwisu poprzez stronę WWW lub klikając w ikonkę Generacji w komunikatorze Gadu-Gadu.

Portal Moja Generacja jest następcą uruchomionego w maju 2005 roku rozbudowanego katalogu użytkowników Generacja Gadu-Gadu. Strategia rozwoju serwisu obejmuje stałe dodawanie nowych funkcjonalności i narzędzi, które oddawane są do dyspozycji użytkownika – to on sam tworzy i rozszerza zawartość serwisu. Kolejnych funkcjonalnych zmian w Mojej Generacji należy spodziewać się już w najbliższym czasie.

www.mojageneracja.pl

Wpisy promowane

  • Na czym polega obsługa kadrowo-płacowa?
    Pracownicy będący podstawą każdego biznesu, wymagają umiejętnego i sprawnego zarządzania. Bez tego żaden pracodawca nie będzie w stanie zapewnić swojemu ...
  • Nadzór nad pracownikami terenowymi w firmie
    Kontrola pracy w terenie ma korzystny wpływ na efektywność podejmowanych działań. Dzięki nadzorowi przedsiębiorstwa mogą skuteczniej wykrywać ewentualne nieprawidłowości oraz ...

Wydarzenia

Pytech Summit 2021
09.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry