Legalna muzyka również dla FireFoxa

iplay.pl jako pierwszy w Polsce i jeden z nielicznych serwisów tego typu na świecie umożliwił pobieranie utworów muzycznych zabezpieczonych technologią DRM użytkownikom korzystających z przeglądarki Mozilla FireFox.

Dzięki implementacji technologii ActiveX dla przeglądarek opartych na silniku z rodziny Mozilli użytkownicy FireFox’a mają już możliwość legalnego kupowania muzyki z serwisu iplay.pl. Szacuje się, że obecnie przeglądarki z tej rodziny używa prawie 20% polskich Internautów. Możliwość kupowania muzyki pod tą właśnie przeglądarką była jedną z najczęstszych próśb technicznych kierowanych do iplay.pl.

iplay.pl to pierwszy polski, legalny serwis muzyczny sprzedający muzykę w Internecie, który rozpoczął działalność na początku września 2003 roku. Od sierpnia 2004 roku serwis sprzedaje polską i zagraniczną muzykę zabezpieczoną technologią DRM. Serwis działa zgodnie z prawem, ponieważ uzyskał zgodę właścicieli praw prezentowanej przez IPLAY.pl muzyki na jej emisję i sprzedaż w Internecie. Obecnie w ofercie iplay.pl znajduje się ponad 350 000 utworów. Tygodniowo przybywa kilka tysięcy utworów.

http://www.iplay.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry