Leki przez komórkę

3 marca br. ruszył sklep Epteka.pl zajmujący się dystrybucją leków przez Internet. W pierwszym tygodniu autorzy zaproponowali również korzystanie z mobilnej apteki internetowej.
Leki przez komórkę 1Jednym z naszych pierwszych projektów jest mobilna wersja naszej apteki ze względu na fakt, że rynek serwisów mobilnych, według analityków, będzie w najbliższym czasie przeżywał gwałtowny wzrost popularności – my również chcemy w tym uczestniczyć i dlatego uruchomiliśmy pierwszą w Polsce mobilną Aptekę, dzięki której bez względu na czas i miejsce pobytu każdy jest w stanie zamówić lek, którego w danej chwili potrzebuje. Serwis mobilny będzie jednym z elementów, którym będziemy chcieli reklamować naszą aptekę i umacniać Brand Epteka w Polsce – mówi Adam Piechula Prezes Apteka sp. z o.o.

W aptece zastosowaliśmy model koszykowy i zintegrowane konto Klienta z głównym sklepem – jest to duże ułatwienie szczególnie dla stałych Klientów Epteki. Serwis mobilny zawiera niemalże pełną funkcjonalność tradycyjnego sklepu internetowego. Wszystkie elementy serwisu mobilnego , a szczególnie nawigacja zostały zaprojektowane w taki sposób, aby użytkowanie serwisu było intuicyjne i bezproblemowe – dodaje Tomasz Wieczorek Menadżer agencji Viget specjalizującej się w tworzeniu profesjonalnych serwisów mobilnych.

www.epteka.mobi

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry