Letnia wyprzedaż z dostawą gratis na OutletMeblowy.pl

Rabaty nawet do 70% oferuje OutletMeblowy.pl, jeden z największych w Polsce sklepów internetowych z meblami oraz artykułami wyposażenia wnętrz, w ramach trwającej letniej wyprzedaży.

Koniec lipca to czas wielkich wyprzedaży. OutletMeblowy.pl także przyłączył się do tego ogólnego trendu oferując ekskluzywne produkty w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty sięgają bowiem od 35 do 70%, jest to zatem świetna okazja, aby nabyć luksusowe meble znakomitych projektantów za stosunkowo niewielkie pieniądze.

Letnia wyprzedaż objęła meble do salonu – tak klasyczne, jak i nowoczesne znanych światowych marek: Kolse, Jafra, Koinor, Calligaris, Doimo i Kler, a także meble do ogrodu austriackiej firmy Acmap oraz artykuły dekoracyjne od Piogia Decortiva. Dodatkowo wszystkie zakupy dostarczane są na terenie całego kraju do klienta bezpłatnie.

Akcji towarzyszy akcja promocyjna, za realizację której odpowiedzialna jest Grupa AMP Media Sp. z o.o.

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry