Letnie promocje w Travelplanet.pl

Opublikowano: 2 sierpnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Jak co roku, również w obecnym sezonie letnim Travelplanet.pl proponuje swoim klientom wiele atrakcyjnych promocji i konkursów.

Portal Travelplanet.pl zorganizował po raz drugi wakacyjną zabawę, prowadzoną pod hasłem „Oddajemy pieniądze za wakacje”. Co tydzień wśród klientów Travelplanet.pl będzie losowany zwrot kosztów jednej rezerwacji i 50 kuponów na wakacyjne zdjęcia.

– Obserwujemy, że każda tego rodzaju akcja zbliża nas do klientów, dzięki temu poznajemy ich bieżące preferencje i możemy odpowiednio dostosowywać nasze propozycje. Z przyjemnością też zdecydowaliśmy się na kontynuację wakacyjnej zabawy – mówi Marcin Przybylski, Prezes Zarządu Travelplanet.pl S.A.

„4 wycieczki do wzięcia” – to kolejny konkurs zorganizowany przez Travelplanet.pl w sezonie letnim. Wystarczyło zostać fanem Travelplanet.pl na portalu Facebook lub zapisać się do newslettera, wymyślić hasło z „last minute” i wysłać je z formularza kontaktowego aby wygrać nagrody w postaci tygodniowych wycieczek do Tunezji i Egiptu.

– Specjalne konkursy organizowane przez nasz portal poszerzają grono naszych sympatyków i cieszą się ogromną popularnością. Korzystając z wyjątkowej formuły znajomości z nami, nasi fani mogą się wybrać na wymarzony letni urlop – dodaje Marcin Przybylski

Travelplanet.pl

Hanna LaskowskaLetnie promocje w Travelplanet.pl

Podziel się!

O autorze

hania