Letnie wyjazdy od Vtrip.pl już teraz

Portal turystyczny Vtrip.pl właśnie przygotował atrakcyjną ofertę letniego wypoczynku. Oferta, znajdująca się pod adresem lato2006.vtrip.pl, obejmuje propozycje wypoczynku w najpopularniejszych wakacyjnych kurortach m.in. w Egipcie, Tunezji, Grecji, Turcji, Hiszpanii oraz na egzotycznej Dominikanie, Jamajce czy Melediwach.

Hasło oferty brzmi: ‘Wcześniej znaczy taniej’. Na tych bowiem, którzy już teraz zdecydują się dokonać rezerwacji czekają miłe niespodzianki. Po pierwsze są to atrakcyjne zniżki sięgające kilkunastu procent oraz vouchery o wartości kilkudziesięciu euro na dowolnie wybrane wycieczki fakultatywne. Po drugie, w przypadku niektórych ofert, rodzice nie będą musieli płacić za pobyt dziecka w hotelu. I wreszcie po trzecie portal Vtrip.pl do każdej potwierdzonej rezerwacji dodaje prezent w postaci przewodnika o kraju, w którym klient spędzi swój urlop.

First minute tuż obok last minute to kolejna popularna możliwość zorganizowania sobie niezapomnianego wyjazdu za nieduże pieniądze. – Działając od kilku lat na rynku turystycznym obserwujemy, iż coraz więcej osób właśnie na początku roku szuka korzystnych ofert letniego wypoczynku. Dlatego też, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, już teraz, mimo zimowej aury, mówimy o tym gdzie warto spędzić tegoroczne wakacje – mówi Piotr Kluczewski z portalu Vtrip.pl.

Warto jeszcze wspomnieć o jednym istotnym i pomocnym aspekcie. Otóż portal Vtrip.pl to nie tylko spis ofert wyjazdów turystycznych, ale także wartościowe źródło informacji o wielu państwach. Część z nich podawana jest ‘z pierwszej ręki’. To dzięki licznym fascynującym reportażom i relacjom z wyjazdów, których autorami są Internauci. W ten sposób klient portalu uzyskuje nieszablonową, a bardzo cenną wiedzę o kraju, w którym ma zamiar spędzić swój urlop.

http://www.lato.vtrip.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry