Liderzy kreacji K2 nagradzani i nagradzają

Opublikowano: 17 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Designerzy K2 są wyróżniani nie tylko jako twórcy unikalnych prac kreatywnych, ale również jako członkowie jury prestiżowych konkursów kreacji.

Na liście jurorów tegorocznego konkursu Cresta International Advertising Awards, w gronie 54 wybitnych twórców reklamy z 33 krajów, znalazł się Bartłomiej Rozbicki – jeden z najbardziej doświadczonych designerów K2. Przedstawiciel K2 jest jak dotąd jedynym Polakiem zasiadającym w gronie jury tego prestiżowego konkursu, organizowanego od 1993 roku przez Creative Standards International we współpracy z International Advertising Association. Nagroda Cresta, o którą w 2005 roku walczy ponad 30.000 prac, to jedno z najbardziej poważanych wyróżnień w międzynarodowej branży reklamy i designu.

Zaproszenie Bartłomieja Rozbickiego do grona jury Cresta Awards nie jest jedynym wyróżnieniem talentu i doświadczenia liderów kreacji K2 w ostatnich miesiącach. Marcin Strzałkowski, designer K2, Absolwent Europejskiej Akademii Sztuk w Warszawie został członkiem jury konkursu młodych talentów 'Kanon Twórców'. Konkurs ten, zainicjowany w b.r. przez firmę Canon Polska stawia sobie za cel wypromowanie najbardziej utalentowanych młodych twórców z całej Polski i otwarcie im drogi do kariery w branży reklamowej.

Kreacje B. Rozbickiego i M. Strzałkowskiego są najczęściej nagradzanymi pracami K2 na konkursach reklamowych, co znalazło potwierdzenie po raz kolejny w tym roku. W kwietniu, mikrowitryna 'Modna Nokia' uzyskała najbardziej prestiżową nagrodę polskiej branży reklamowej – Kreaturę, co jest już czwartym wyróżnieniem dla tej pracy. Z kolei miesiąc wcześniej, wielokrotnie nagradzana witryna 'Peugeot 407 – znów warto rozmawiać

o samochodach' uhonorowana została brązową statuetką na konkursie Klubu Twórców Reklamy.

Na koncie obu grafików znajdują się już nagrody i wyróżnienia na tak znanych konkursach jak: Kreatura, KTR, Złote Orły, Cresta Awards, Golden Drum, Boomerang, czy IDEA. Do największych osiągnięć Bartłomieja Rozbickiego należy uzyskanie w 2004 roku nagrody Bronze Drum, Kreatury oraz miejsce w finale Cresta Awards za serwis 'Modna Nokia', a Marcina Strzałkowskiego GrandPrix CyberKreatura 2003 za serwis Naznaczeni.pl.

http://www.k2.pl

Sylwester KozakLiderzy kreacji K2 nagradzani i nagradzają

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.