Link graficzny w Gooru.pl

Opublikowano: 28 października 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Gooru.pl – jako pierwsza polska wyszukiwarka – wprowadza graficzny link sponsorowany. Nowa forma reklamy w Gooru.pl, w odróżnieniu od zwykłego linku sponsorowanego, stanowi niespotykany dotąd w polskim internecie element przyciągający uwagę Użytkownika, potencjalnego Klienta. Umożliwia zaprezentowanie – obok tradycyjnego przekazu tekstowego – znaku graficznego kojarzącego się z Klientem bądź jego produktem.

Logo reklamodawcy będzie JEDYNYM elementem graficznym wśród wyników wyszukiwania w Gooru.pl. Aby zwrócić większą uwagę potencjalnych Klientów na pierwszą wśród polskich wyszukiwarek tego typu ofertę, zespół Gooru.pl przygotował specjalną promocję. Premiowani są w niej ekstrabonusami oraz atrakcyjnymi prezentami ci Klienci, którzy zdecydują się na dłuższą współpracę. Szczegóły dotyczące graficznego linku sponsorowanego w Gooru.pl znaleźć można na podstronie 'Reklama w Gooru'.

http://www.gooru.pl

Sylwester KozakLink graficzny w Gooru.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.