Logotec podwójnie wyróżniony

Opublikowano: 22 maja 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W ubiegłym tygodniu firma Logotec Engineering Group została wyróżniona w konkursie Złote Procesory 2003 w kategorii „produkt roku – oprogramowanie”. Prezes Logotec – Jerzy Dryndos znalazł się w ścisłym finale organizowanego przez Puls Biznesu i Program III PR konkursu Huzar Europy. To kolejne, tym razem polskie, wyróżnienia dla działającej na całym świecie firmy
z Mysłowic.

W konkursie „Złoty Procesor 2003” został wyróżniony Logotec Mobile@Connector Professional, narzędzie służące do tworzenia aplikacji mobilnych. W marcu br. w Nowym Orleanie (USA) produkt ten zwyciężył w światowym konkursie Mobile Solutions Challenge 2003 w kategorii narzędzia programistyczne dla Pocket PC. Jest to obecnie najlepsze tego typu rozwiązanie na świecie.

Jerzy Dryndos – Prezes Logotec Engineering Group znalazł się wśród pięciu kandydatów do tytułu Huzara Europy – przedsiębiorcy oferującego swoje produkty na rynkach Unii Europejskiej. Grupa, którą kieruje Jerzy Dryndos ma swoje spółki m.in. w Niemczech, Szwajcarii, Belgii i Włoszech. Konkurs zorganizowany został przez Puls Biznesu oraz Radiową Trójkę.

– Cieszymy się, że Logotec jest nagradzany również w Polsce. Wszystko z czego teraz możemy być dumni miało swój początek w kraju. Do niedawna zwycięstwo w krajowym konkursie dawało wielką satysfakcję. Obecnie prócz zadowolenia pozwala sądzić, że nagrodzony produkt, czy usługa odniosą sukces także poza granicami Polski. Tak stało się np. w przypadku naszego systemu Logotec CRM9000, wyróżnionego w konkursie Złote Procesory 2001, który obecnie znajduje duże zainteresowanie w krajach Unii Europejskiej – powiedział Henryk Klimek, wiceprezes zarządu i dyrektor marketingu Logotec Engineering Group.

http://www.logotec.com.pl

Sylwester KozakLogotec podwójnie wyróżniony

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.