Logotec w USA

Opublikowano: 23 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W dniach 17 do 19 lutego br. w San Francisco odbyła się konferencja Intel Developer Forum Conference. Jedynym reprezentantem polskiej branży IT podczas konferencji była firma Logotec Engineering Group. W pierwszym w historii konferencji panelu poświęconym najciekawszym rozwiązaniom mobilnym firma zaprezentowała Mobile@Connector – wielokrotnie nagradzane na całym świecie narzędzie do tworzenia zaawansowanych aplikacji mobilnych.

Prezentowany podczas Intel Developer Forum Conference Logotec Mobile@Connector, uznany przez Microsoft za najlepsze narzędzie do tworzenia aplikacji mobilnych, pozwala w łatwy i relatywnie niedrogi sposób stworzyć szyte na miarę rozwiązanie mobilne dla każdej wielkości firmy.Polskie rozwiązanie Logotec Engineering Group zaprezentowało na własnym stoisku.

– Od kilku lat realizujemy misję upowszechnienia rozwiązań mobilnych na rynku masowym. Głównym argumentem w dyskusjach prowadzonych przez nas na całym świecie jest Logotec Mobile@Connector, nasz autorski generator aplikacji mobilnych. Nasze narzędzie to przepustka do wykorzystania mobile solutions w każdej firmie, a nawet
w każdym domu. Do Stanów Zjednoczonych po raz kolejny jedziemy realizować nasze ambitne zamierzenia – powiedział Jerzy Dryndos, prezes Logotec Engineering Group.

Intel Developer Forum Conference nie było jedynym wydarzeniem, dla firmy Logotec. Już za miesiąc, w dniach 24-26 marca br. również w San Francisco (USA) rozpoczyna się Microsoft Mobile Developer Conference – kolejna edycja konferencji, podczas której w zeszłym roku rozwiązanie Logotec’u zostało uznane za najlepsze na świecie w kategorii Best Development Tool for Pocket PC. Logotec zaprezentuje tam swoje rozwiązania na własnym stoisku.

http://www.logotec.pl/mobile

Sylwester KozakLogotec w USA

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.