Lokata Dominanta Forte dla użytkowników Onet.pl

Portal Onet.pl we współpracy z Dominet Bank SA rozpoczął sprzedaż lokaty terminowej Dominanta Forte. Internauci odwiedzający serwis dominet.onet.pl, działający w ramach serwisu e-Pieniadze (epieniadze.onet.pl), mają teraz możliwość szybkiego założenia lokaty – oprocentowanie lokaty sięga bowiem 7,00% w skali roku. Dominet jest kolejnym bankiem, który podjął decyzję o stałej współpracy z portalem, natomiast oferta lokaty bankowej on-line jest jako produkt nowością w Onet.pl.

Wygodę i bezpieczeństwo lokaty zapewniają gwarancje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego i bezgotówkowa forma wpłaty. Ponadto zakładający lokatę Dominanta Forte za pośrednictwem portalu Onet.pl mają możliwość negocjowania indywidualnej stopy procentowej.

“Jak wynika z naszych dotychczasowych doświadczeń, Internet jest bardzo efektywnym źródłem dystrybucji produktów lokatowych. Dlatego właśnie oferujemy naszym Klientom nowoczesne rozwiązania, w tym możliwość założenia Dominanty Forte za pośrednictwem wiodącego portalu internetowego w Polsce” – mówi Dorota Cacek, Pełnomocnik Zarządu Banku ds. Personalnych i Marketingowych

Współpraca pomiędzy Onet.pl i Dominet Bankiem dotyczy sprzedaży lokat terminowych w połączeniu z promocją firmy i jej produktów. Na stronach serwisu użytkownicy portalu mają również dostęp do informacji o Dominet Banku i jego produktach.

Dzisiaj rozpoczęła się również kampania promocyjna Dominanty Forte oparta na tzw. top layerach oraz mailing do ponad 800 tys. wyselekcjonowanych użytkowników portalu Onet.pl.

“Możliwość założenia wysoko oprocentowanej lokaty i negocjacji z bankiem stopy procentowej jest kolejnym elementem podnoszącym atrakcyjność serwisu epieniadze.onet.pl. Wiemy, że oferty tego typu są oczekiwane przez naszych użytkowników. Liczba usług finansowych możliwych do zrealizowania w Internecie, bez konieczności stania w kolejkach w banku, będzie sukcesywnie rosła” – powiedział Bartłomiej Zarębski, dyrektor działu e-commerce Onet.pl.

http://epieniadze.onet.pl/dominet/

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry