Lokata Dominanta Forte dla użytkowników Onet.pl

Portal Onet.pl we współpracy z Dominet Bank SA rozpoczął sprzedaż lokaty terminowej Dominanta Forte. Internauci odwiedzający serwis dominet.onet.pl, działający w ramach serwisu e-Pieniadze (epieniadze.onet.pl), mają teraz możliwość szybkiego założenia lokaty – oprocentowanie lokaty sięga bowiem 7,00% w skali roku. Dominet jest kolejnym bankiem, który podjął decyzję o stałej współpracy z portalem, natomiast oferta lokaty bankowej on-line jest jako produkt nowością w Onet.pl.

Wygodę i bezpieczeństwo lokaty zapewniają gwarancje Bankowego Funduszu Gwarancyjnego i bezgotówkowa forma wpłaty. Ponadto zakładający lokatę Dominanta Forte za pośrednictwem portalu Onet.pl mają możliwość negocjowania indywidualnej stopy procentowej.

„Jak wynika z naszych dotychczasowych doświadczeń, Internet jest bardzo efektywnym źródłem dystrybucji produktów lokatowych. Dlatego właśnie oferujemy naszym Klientom nowoczesne rozwiązania, w tym możliwość założenia Dominanty Forte za pośrednictwem wiodącego portalu internetowego w Polsce” – mówi Dorota Cacek, Pełnomocnik Zarządu Banku ds. Personalnych i Marketingowych

Współpraca pomiędzy Onet.pl i Dominet Bankiem dotyczy sprzedaży lokat terminowych w połączeniu z promocją firmy i jej produktów. Na stronach serwisu użytkownicy portalu mają również dostęp do informacji o Dominet Banku i jego produktach.

Dzisiaj rozpoczęła się również kampania promocyjna Dominanty Forte oparta na tzw. top layerach oraz mailing do ponad 800 tys. wyselekcjonowanych użytkowników portalu Onet.pl.

„Możliwość założenia wysoko oprocentowanej lokaty i negocjacji z bankiem stopy procentowej jest kolejnym elementem podnoszącym atrakcyjność serwisu epieniadze.onet.pl. Wiemy, że oferty tego typu są oczekiwane przez naszych użytkowników. Liczba usług finansowych możliwych do zrealizowania w Internecie, bez konieczności stania w kolejkach w banku, będzie sukcesywnie rosła” – powiedział Bartłomiej Zarębski, dyrektor działu e-commerce Onet.pl.

http://epieniadze.onet.pl/dominet/

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top