LOT.com wystartował z FireFly

Polskie Linie Lotnicze LOT uruchomiły dla pasażerów nowy serwis internetowy www.lot.com.  Za stworzenie nowej struktury serwisu oraz zaprojektowanie jego warstwy graficznej, jak również przygotowanie HTML i CSS, odpowiadała agencja FireFly Creation.

LOT.com został zaprojektowany z myślą o maksymalnym zwiększeniu użyteczności serwisu dla klientów. W tym celu agencja przygotowała bardziej czytelną niż dotychczas architekturę strony. Usystematyzowała także formę przekazywania informacji użytkownikom oraz zaprojektowała zdecydowanie nowocześniejszą warstwę wizualną całego serwisu.

LOT.com wystartował z FireFly 1
„Zadbaliśmy o to, aby klienci nie mieli trudności z wyszukiwaniem w serwisie niezbędnych informacji, a poruszanie się po nim było przyjemne i intuicyjne. Żeby osiągnąć taki efekt, nie zmienialiśmy zawartości serwisu, przeprowadziliśmy natomiast badania eyetrackingowe oraz symulację korzystania przez konsumentów z serwisów linii lotniczych. Na tej podstawie stworzyliśmy nową strukturę LOT.com”,  wyjaśnia Marek Łapczyński, Senior Account Manager odpowiadający w FireFly Creation za współpracę z PLL LOT.

www.lot.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

Kampania "To jest Twój biznes"
01.12.2022 - 31.01.2023
Program społeczny TOP Women w e-biznesie
15.01.2023
Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

Przewiń do góry