Lovetrap.pl od isens

Agencja interaktywna isens na zlecenie Coty Polska przygotowała serwis www.lovetrap.pl dla nowych zapachów Chupa Chups – Love Trap.
Nowa woda toaletowa Chupa Chups to produkt skierowany do nastolatek. Chupa Chups to światowa marka kojarzona do tej pory przede wszystkim z lizakami. Chupa Chups poprzez Love Trap podpowiada, jak w kobiecy sposób usidlić chłopaka.

„Jesteśmy zadowoleni z wyboru isens przy projekcie strony internetowej dla Chupa Chups Love Trap. Agencja wykazała się dużym profesjonalizmem, kreatywnością oraz zrozumieniem naszych potrzeb w trakcie realizacji projektu. Efekt nie tylko nam przypadł do gustu, ale przede wszystkim zainteresował i zaktywizował młode konsumentki, co przyczyniło się do sukcesu odniesionego przez nową zapachową markę Chupa Chups Love Trap."   – powiedziała Marta Foryś, Brand Manager Assistant Coty Polska.

Serwis jest skierowany do nastolatek w wieku od 13 do 18 lat. Wokół niego tworzona jest społeczność – dzięki blogom, newsletter’owi oraz pojawiającym się w serwisie poradom dotyczących urody i miłości. Atrakcyjna prezentacja produktów bazuje na wizerunkach dziewczyn odpowiednich dla danego zapachu. W Polsce promowane są trzy linie zapachowe: Divine Paradise, Hot Pink, Sensual Heaven. Zalogowani użytkownicy mogą spędzić miło czas przy grach, sprawdzić swój horoskop, ściągnąć tapety i wygaszacze ekranów. Wkrótce, ze względu na duże zainteresowanie działu Rozrywka, planowana jest jego rozbudowa. Nowe informacje pojawiające się w serwisie (szczególnie porady z zakresu urody i miłości) wysyłane są w formie newsletter’a do zalogowanych użytkowników.

W serwisie prowadzone są  blogi autorstwa dziewczyn oraz dodatkowo blog konkursowy. Blogi symbolizują poszczególne linie zapachowe.  Zadanie konkursowe polega na przesłaniu pracy konkursowej – tekstu na temat „Mój dzień z Love Trap”  dowolnie wybranej postaci Love Trap: Divine Paradise, Hot Pink lub Sensual Heaven. Nagrodami w konkursie są pachnące zestawy Chupa Chups. Wkrótce, zalogowani użytkownicy będą mogli prowadzić własne blogi (dodawanie wątków oraz zdjęć za pomocą formularza w serwisie), a już teraz każda osoba odwiedzająca serwis może komentować bieżące tematy. Obecnie prowadzona jest kampania reklamowa w Internecie wspomagana działaniami POS oraz PR.

www.lovetrap.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry