Lula.pl – moda, styl i gwiazdy

Jak skompletować garderobę, by wyglądać jak gwiazda filmowa, czym zatuszować mankamenty figury oraz kto będzie ikoną stylu w nadchodzącym sezonie – to wszystko w nowym serwisie Agory: Lula.pl.
Kluczem, według którego Lula.pl prezentuje modę jest styl polskich i zagranicznych gwiazd. Internautki znajdą więc informacje dotyczące stylu gwiazd popkultury, modowych wpadek, a wszystko wzbogacone materiałami wideo. W serwisie nie zabrakło także porad stylistek, uzupełnionych sekcją „Lula dla Ciebie”, w której można obejrzeć i skomentować nadesłane przez czytelniczki serwisu zdjęcia stylowej garderoby i modnych akcesoriów.

– Lula.pl to przede wszystkim przyjemny w odbiorze zbiór newsów modowych, do których każda z nas ma szansę się ustosunkować wedle własnego gustu – mówi Magdalena Wasilewska-Michalska, szefowa serwisów lifestylowych Agory – W miarę rozwoju serwisu będziemy rozszerzać oferowane treści o tematy związane z urodą, modą uliczną oraz wiele innych, które będą interesujące dla naszych czytelniczek.

Lula.pl rozszerza grupę marek internetowych Agory skierowanych do kobiet i poświęconych stylowi życia, w której znajdują się m. in. Moda.Gazeta.pl, Kobieta.Gazeta.pl oraz Groszki.pl.

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry