M-Business Server dostępny na rynku polskim

m-business server pozwala uzyskać dostęp do informacji zamieszczonych w Internecie i Intranecie, za pośrednictwem urządzeń przenośnych. Wspiera różnorodne platformy sprzętowe, zapewnia bezpieczny, bezprzewodowy i off-line’owy wgląd do informacji. Charakteryzuje się najniższym całkowitym kosztem posiadania infrastruktury IT (TCO).

Oprogramowanie będzie dostępne w trzech wersjach różniących się funkcjonalnością: Web Edition Standard i Pro oraz Application Edition. Podstawowa wersja – Web Edition pozwoli na tworzenie własnych kanałów korporacyjnych oraz umożliwi przeglądanie zawartości stron WWW na urządzeniach PDA. Wspiera takie systemy operacyjne (urządzenia) jak Palm OS, Pocket PC oraz RIM Blackberry.

Administratorzy czy programiści są w stanie błyskawicznie tworzyć kanały Internetowe dostosowane do potrzeb urządzeń przenośnych. Jeżeli interesuje nas serwis Infoworld.com, pobieramy treść z Internetu i w prosty sposób udostępniamy na palmtopie. Można tworzyć również tzw. prywatne kanały bazujące na treści pochodzącej z Intranetu. Użytkownicy pobierają zawartość, dzięki funkcji synchronizacji za pośrednictwem tradycyjnej stacji synchronizującej (cradle), portu podczerwieni, WI-FI czy GPRS/GSM. Dzięki m-business server jesteśmy w stanie zapewnić osobom pracującym w terenie lub znajdującym się poza centralą firmy, dostęp do informacji w pełni odpowiadającej ich potrzebom – powiedział Grzegorz Walicki, Dyrektor Generalny Sybase Polska.

Rozszerzona wersja oprogramowania – WebEdition Pro umożliwia dodatkowo obustronną komunikację. Dzięki temu pozwoli użytkownikom np. na zamawianie newslettera za pośrednictwem urządzeń przenośnych. WebEdition Pro będzie wspierało offline forms submission oraz JavaScript. Application Edition to najbardziej rozbudowana wersja M-Business Server, która umożliwia pełną integrację z usługami webowymi XML. Może być skalowana do 5 milionów użytkowników i zapewnia najniższy wskaźnik TCO w swojej klasie.

http://www.sybase.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top