m-kupony dla Cocoon Collection

Agencja Marketingu Mobilnego EL2 wykorzystała m-kupony, w unikatowej akcji przeprowadzonej dla firmy Cocoon Collection, właściciela sklepu internetowego swiatsrebra.pl.

Każda osoba, która otrzymała SMSa z kodem, może skorzystać z rabatu na zakupy w sklepie. Agencja Marketingu Mobilnego EL2 zorganizowała dla sklepu internetowego z biżuterią promocję wykorzystującą narzędzie jakim są m-kupony. Do potencjalnych klientów sklepu został wysłany SMS z kodem. Każda osoba, która otrzymała kod SMSem i zakupi przynajmniej jeden produkt, z bogatej oferty sklepu, może skorzystać z jednorazowej zniżki w wysokości 35 PLN.

Ze względu na specyfikę Klienta, który swoje produkty sprzedaje wyłącznie w sieci, weryfikacja m-kuponów odbywa się za pośrednictwem strony internetowej sklepu w chwili dokonywania płatności.

‘Już teraz możemy powiedzieć, że po przeprowadzeniu akcji, liczba unikatowych wejść na stronę naszego sklepu wzrosła o 150%’ – mówi Pani Małgorzata Dolżan z firmy Cocoon Collection.

Na potrzeby promocji zakupiono bazę zawierającą ponad 10 tyś. numerów telefonów komórkowych osób, które dokonują systematycznych zakupów za pośrednictwem Internetu.

‘Tym razem wykorzystaliśmy m-kupony w akcji promocyjnej zorganizowanej dla sklepu internetowego oferującego biżuterię. Osiągnięte efekty stanowią dla nas znak, że marketing mobilny z powodzeniem znajduje zastosowanie w tak specyficznym środowisku, jakim jest sieć’ – mówi Andrzej Ziemiński, Prezes Agencji Marketingu Mobilnego EL2.

http://www.el2.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry