MacroSoft doradza w inwestycji za 30 mln. złotych

Opublikowano: 7 czerwca 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

MacroSoft został wybrany na doradcę w zakresie strategicznych inwestycji współfinansowanych ze środków unijnych przez spółkę ABC Holding zarządzająca Stacją Narciarską Wierchomla. Planowany projekt ma pochłonąć blisko 30 mln. złotych z czego 30 proc. ma być sfinansowane dzięki pozyskanym funduszom strukturalnym.

Inwestycja obejmuje budowę nowego krzesełkowego wyciągu narciarskiego i kompleksu hotelowego na 200 gości wraz z basenem, kręgielnią, restauracją oraz salami konferencyjnymi. Z rozwojem infrastruktury Stacji związane jest utworzenie kilkudziesięciu nowych miejsc pracy. Znajdą w tu zatrudnienie głównie kobiety, dla których oferta na lokalnym rynku pracy jest bardzo ograniczona.

Nowa inwestycja ma szansę oddziaływać również na rozwój sąsiadującej z Wierchomlą gminy Muszyna. Nowe „krzesełko” zostanie zbudowane już na jej terenie, dzięki czemu podniesie się atrakcyjność wielu obiektów turystycznych w najbliższym otoczeniu wyciągu.

„Można spodziewać się podobnego wpływu na rozwój lokalnej infrastruktury turystycznej Muszyny, jaki miał miejsce po budowie pierwszych wyciągów w Wierchomli. Synergia inwestycji w turystyce jest ogromna i przypuszczam, iż nasza inwestycja w rezultacie przyniesie lokalnej społeczności większe profity finansowe niż nam samym.” – mówi Krzysztof Brzeski prezes ABC Holding spółki zarządzającej Stacją Narciarską Wierchomla.

http://www.macrosoft.pl

Sylwester KozakMacroSoft doradza w inwestycji za 30 mln. złotych

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.