MacroSoft wdraża SKID

Szczeciński oddział Macrosoft podpisał kontrakt na wdrożenie dwóch pełnych pakietów SKID w S.Z.Z-M PZZ S.A. i spółce zależnej ROLSPED S.A. Oprogramowanie będzie nadzorować procesy zakupu, przetwarzania i spedycji zboża. System usprawni wymianę informacji pomiędzy oddziałami firmy na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Zaproponowane przez MacroSoft Szczecin rozwiązanie będzie działać w środowisku Linux. PZZ Szczecin zdecydował się na taką konfigurację systemu ze względu na wydajność pracy w sieciach rozległych. Głównym celem implementacji systemu jest integracja wszystkich oddziałów firmy zajmujących się skupem, młynarstwem, obrotem paliwem oraz przeładunkiem towarów w porcie szczecińskim w ramach jednolitego systemu wspomagającego zarządzanie.

W ramach integracji procesów system SKID będzie współpracował z programem wagowym rejestrującym przywożone ładunki. Oprogramowanie zostało zakupione w celu współpracy z pakietem SKID. W tym celu SKID zostanie uzupełniony o funkcjonalności związane z rejestracją parametrów uwzględnianych przy zakupie zboża (m.in. wilgotności, glutenu, liczby opadania, zanieczyszczeń.) Na potrzeby firmy, MacroSoft Szczecin uzupełni system o niezbędne w działalności firmy kwestionariusze raportów.

Ważnym elementem implementowanego w PZZ Szczecin rozwiązania jest system informacji menedżerskiej INFOMEN. Generowane zestawienia będą służyły do analizy kondycji firmy. Dotychczas podejmowane decyzje związane z zarządzaniem mogły być obarczone błędem z uwagi na nieregularny i niepełny przepływ informacji.

Wdrożenie systemu jest początkiem unowocześnienia i poddania lepszej kontroli procesów zachodzących w Szczecińskich Zakładach Zbożowo-Młynarskich PZZ SA. Docelowo zarząd chce poddać analizie produkcję w należącym do spółki młynie.

http://www.macrosoft.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry