Mail.ru rusza na zachodnie rynki

Rosyjski gigant internetowy Mail.ru powiadomił o planach ekspansji poza Rosję. Na zachodnich rynkach Mail.ru będzie używał nazwy My.com.

Mail.ru rusza na zachodnie rynki 1Pod nową nazwą Mail.ru będzie dostarczać takie usługi jak hosting obrazów, blogi czy pocztę. Aktualnie trwają prace nad tłumaczeniem i dostosowaniem do rynków docelowych interfejsów poszczególnych usług.

Wśród inwestorów, którzy postanowili współpracować z Mail.ru w rozszerzeniu swej działalności w innych krajach znajduja się m.in. Facebook, Groupon oraz Zynga. Pierwsze biura rosyjskiego giganta otwarto już w Niemczech, Izraelu i na Łotwie.

Już teraz Mail.ru działa na międzynarodowym rynku za sprawą gier online: Allods Online, World Perfect czy Lord of the Rings Online. Należy również dodać, że pierwszym rynkiem, na który Mail.ru na początku tego roku wyszedł poza granice Rosji z usługą poczty jest Ukraina.

 

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry