Majowe hity w Wakacje.pl

Z okazji zbliżającej się Majówki Portal Turystyczny Wakacje.pl przygotował specjalną bazę ofert, z terminami między 25 kwietnia i 9 maja. Już dziś portal prezentuje około 200 tysięcy wyjazdów zagranicznych we wszystkie zakątki świata, w tym tysiące wycieczek zaplanowanych w najdogodniejszych dla turystów majowych terminach. Oferta jest wciąż aktualizowana i wzbogacana o nowe propozycje imprez wypoczynkowych i objazdowych.

Jak podaje portal Wakacje.pl, hitami Majówki 2005 były kraje położone nad Morzem Śródziemnym (Grecja 30%) i nad Adriatykiem (Chorwacja 4%). Ogromną popularnością cieszyły się włoskie kurorty, do których pojechało 6% klientów portalu. Jak co roku, bezkonkurencyjne pod względem liczby odwiedzających okazały się destynacje afrykańskie (Egipt 34% i Tunezja 10%) oraz europejskie, kuszące nietuzinkowymi zabytkami – Litwa 4%, Węgry 2%, Austria 2% oraz Francja 8%. Jak wskazują prognozy Wakacje.pl – w sezonie 2006 na weekend majowy pojedzie zdecydowanie więcej Polaków, a rekordy popularności będzie biła Kreta i jej rozrywkowe kurorty – Hersonissos i Chania.

‘Osoby, które rezerwują wczasy w terminie majowym, to głównie osoby w wieku od 25 do 39 lat, podróżujące z dziećmi. Jesteśmy przekonani, że w tym roku takich rezerwacji będzie jeszcze więcej, ze względu na dużą ilość atrakcyjnych promocji na pakiety rodzinne. Przykładowo, wyjeżdżając do Turcji, na Riwierę Turecką do hotelu, który posiada specjalne udogodnienia dla dzieci, za pobyt malucha w wieku od 2 do 12 lat zapłacimy 386 zł, podczas gdy wypoczynek osoby dorosłej kosztuje 2555 zł.’ – tłumaczy Magdalena Kierznikowicz z działu sprzedaży Wakacje.pl

http://www.wakacje.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry