MakoLab dla Renault UK

MakoLab kontynuuje udaną współpracę z koncernem Renault-Nissan poza granicami Polski. Po dużym sukcesie jakim okazała się wykonana przez MakoLab główna witryna Renault UK – jedna z największych witryn koncernu Renault-Nissan w Europie – przyszedł czas na odświeżenie sportowego wizerunku brytyjskiej części koncernu.
Przygotowana w MakoLab witryna (www.renaultsport.co.uk) promuje sportowy wizerunek Renault na Wyspach. Na stronie miłośnicy sportów motorowych znajdą mnóstwo informacji na temat wyczynowych wersji poszczególnych modeli koncernu, a także filmy, zdjęcia, relacje z imprez sportowych w których biorą udział samochody Renault. Nie zabrakło również rozwiązań budujących relacje z miłośnikami wyścigów i rajdów.
Zleceniodawca postawił bardzo wysokie wymagania przed zespołem programistów. Witryna powstała od początku z wykorzystaniem technologii ASP.NET 2.0 na platformie CMS autorstwa MakoLab. Zleceniodawca ma możliwość pełnej administracji witryny z poziomu przeglądarki. Treść wyświetlana w urządzeniach mobilnych wykorzystuje zoptymalizowane pod ich kątem szablony.

www.renaultsport.co.uk

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry