MakoLab rozpoczyna pozycjonowanie motogen.pl

Spółka MakoLab poinformowała o rozpoczęciu współpracy z motogen.pl – serwisem poświęconym tematyce motocyklowej. Współpraca obejmie działania SEO i SEM oraz wsparcie konsultacyjne w budowaniu oferty portalu i strategii powiększania grona stałych odbiorców.

makolabZbyt często słowo motocykle niesie za sobą negatywne konotacje młodych ludzi igrających z życiem własnym i innych. A przecież motocykle to również turystyka motocyklowa, piękne maszyny, bezpieczna forma sprawnego poruszania się po zatłoczonym mieście i mnóstwo frajdy. Dodatkowo to bardzo rozbudowany rynek odzieży i akcesoriów – znacznie bogatszy de facto niż np. samochodowy. Dlatego sam znając frajdę z jazdy na motocyklu cieszę się, że możemy pracować przy tym projekcie i budować popularność tego świetnego portalu, jak i całej kategorii motocyklowej – powiedział Michał Hertel, dyrektor marketingu MakoLab SA

Portal wypełniają szczegółowe testy zarówno samych motocykli, jak i akcesoriów, relacje z wszelkich ważnych imprez i wydarzeń. Treści są ilustrowane zdjęciami i materiałami video.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry