MAKRO Companion: nowa aplikacja dla gastronomii

Makro Companion to najnowsza aplikacja mobilna Grupy METRO dedykowana branży HoReCa. Jej głównym celem jest ułatwienie i przyspieszenie procesu zamawiania produktów. Aplikacja jest dostępna w 14 krajach, a od początku kwietnia mogą z niej korzystać także klienci MAKRO w Polsce.

W odpowiedzi na rosnące znaczenie aplikacji mobilnych oraz potrzeby klientów z branży HoReCa, sieć hurtowni MAKRO Polska uruchomiła aplikację Makro Companion. Aplikacja umożliwia m.in. zamówienie zakupów z dostawą w dowolnym miejscu i czasie, monitorowanie statusu zamówienia, wyszukiwanie produktów, tworzenie list zakupowych czy zarządzanie kartami klienta MAKRO. Hasłem przewodnim kampanii promującej aplikację jest „Makro w Twojej kieszeni”, które ma podkreślać wygodę, jaką oferuje rozwiązanie.

Makro Companion: apka dla profesjonalistów

W sektorze gastronomicznym planowanie zakupów oraz punktualność dostaw są kluczowe – powiedziała Małgorzata Bierka, kierownik ds. kampanii i automatyzacji marketingu w MAKRO Polska. Wprowadzając aplikację, idziemy krok dalej – udostępniamy naszym klientom bardzo intuicyjne narzędzie, które pozwala na uzupełnienie zapasów w kuchni za pomocą kilku kliknięć – dodała.

Równolegle do Makro Companion, nadal będzie funkcjonowała aplikacja MAKRO, skierowana do osób kupujących w kanale cash&carry oraz korzystających z programów lojalnościowych sieci. MAKRO Polska planuje rozwijać obie aplikacje i dynamicznie dopasowywać je do potrzeb klientów.

Aplikacja jest dostępna w systemach iOS oraz Android.

Makro Companion

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top