Mapa Krakowa dla imprezowiczów

Opublikowano: 19 czerwca 2006. Kategoria: Rynek. Tagi:

Portal KNAJPY.KRAKOW.PL wzbogacił się o nowy element – interaktywną mapę krakowskich pubów i klubów. W portalu znajdziemy informacje o większości krakowskich pubów i klubów, a także – od niedawna – o kawiarniach i restauracjach.
Mapa jest stale wzbogacana o nowe lokale, a jej możliwości – jak obiecują autorzy – będą sukcesywnie rosnąć. Odwieczny problem: „Ale gdzie to jest?” przestał istnieć.

Niezliczona ilość imprez, wernisaży, koncertów i innych wydarzeń, które mają miejsce w krakowskich knajpach, to zjawisko wyjątkowe. Dlatego z przede wszystkim z myślą o studentach i turystach, serwis codziennie publikuje informacje o wydarzeniach, które dzieją się w Krakowie, jest więc nieocenioną pomocą, dla wszystkich, którzy lubią się dobrze bawić i nie chcą przegapić czegoś ciekawego.

Każda knajpa posiada swoją indywidualną wizytówkę, z której dowiemy się na temat samego lokalu i klimatu, jaki w nim panuje. Znajdziemy w tu również: fotografie wnętrz, ceny trunków i forum dla klientów.

Jeżeli wybieracie się do Krakowa na weekend, nie zapomnijcie zajrzeć na KNAJPY.KRAKOW.PL, by już przed wyjazdem zaplanować swój wieczór w Grodzie Kraka.

www.knajpy.krakow.pl

Hanna LaskowskaMapa Krakowa dla imprezowiczów

Podziel się!

O autorze

hania