Mapa Rynku Pracy w eGospodarka.pl

Opublikowano: 23 września 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Serwis małych i średnich przedsiębiorstw eGospodarka.pl rozpoczął współpracę z TMP/Hudson Global Resources. Dzięki nawiązanej współpracy na stronach serwisu eGospodarka.pl będzie co miesiąc ukazywał się jeden z najszerszych raportów na temat polskiego rynku pracy.

– Wynikami naszych badań dzielimy się z różnymi mediami. Job Index publikujemy m.in. w Gazecie Wyborczej i Rzeczpospolitej. Zdecydowaliśmy się również na współpracę z portalem eGospodarka prezentując na jego łamach Mapę Rynku Pracy, ponieważ to badanie jest dedykowane osobom poszukującym pracy, a publikacja w portalu pozwoli nam dotrzeć do większego grona odbiorców – mówi Urszula Czaplarska, Marketing Executive w TMP/Hudson Global Resources.

Mapa Rynku Pracy to comiesięczne opracowanie, które jest źródłem cennych i aktualnych wiadomości dla wszystkich osób poszukujących pracy. W raporcie ukazują się najnowsze dane dotyczące koniunktury na rynku pracy, jak również sytuacji w poszczególnych branżach oraz informacje o popycie na specjalistów z różnych dziedzin.

Mapa Rynku Pracy powstaje w oparciu o dodatek do Gazety Wyborczej poświęcony pracy (wydanie stołeczne i ogólnopolskie), będący ważnym forum komunikacji między pracodawcami i kandydatami. Innymi źródłami informacji dla raportu jest badanie ofert pracy publikowanych w największych portalach internetowych oraz wiadomości prasowych dotyczących sytuacji na polskim rynku zatrudnienia oraz stanu gospodarki.

eGospodarka.pl to pierwszy polski serwis internetowy, w którym Mapa Rynku Pracy będzie publikowana w całości.

– Mapa Rynku Pracy będzie dostępna bezpłatnie dla użytkowników serwisu eGospodarka.pl, pomagając im w poszukiwaniu pracy oraz właściwym wyborze drogi rozwoju zawodowego. Dzięki Mapie będzie można monitorować trendy na rynku pracy. Nasza współpraca z TMP/Hudson Global Resources przyczyni się do znacznego wzbogacenia oferty serwisu – mówi Beata Szkodzin, menadżer projektu eGospodarka.pl

http://www.egospodarka.pl

Sylwester KozakMapa Rynku Pracy w eGospodarka.pl

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.