Mapa Rynku Pracy w eGospodarka.pl

Serwis małych i średnich przedsiębiorstw eGospodarka.pl rozpoczął współpracę z TMP/Hudson Global Resources. Dzięki nawiązanej współpracy na stronach serwisu eGospodarka.pl będzie co miesiąc ukazywał się jeden z najszerszych raportów na temat polskiego rynku pracy.

– Wynikami naszych badań dzielimy się z różnymi mediami. Job Index publikujemy m.in. w Gazecie Wyborczej i Rzeczpospolitej. Zdecydowaliśmy się również na współpracę z portalem eGospodarka prezentując na jego łamach Mapę Rynku Pracy, ponieważ to badanie jest dedykowane osobom poszukującym pracy, a publikacja w portalu pozwoli nam dotrzeć do większego grona odbiorców – mówi Urszula Czaplarska, Marketing Executive w TMP/Hudson Global Resources.

Mapa Rynku Pracy to comiesięczne opracowanie, które jest źródłem cennych i aktualnych wiadomości dla wszystkich osób poszukujących pracy. W raporcie ukazują się najnowsze dane dotyczące koniunktury na rynku pracy, jak również sytuacji w poszczególnych branżach oraz informacje o popycie na specjalistów z różnych dziedzin.

Mapa Rynku Pracy powstaje w oparciu o dodatek do Gazety Wyborczej poświęcony pracy (wydanie stołeczne i ogólnopolskie), będący ważnym forum komunikacji między pracodawcami i kandydatami. Innymi źródłami informacji dla raportu jest badanie ofert pracy publikowanych w największych portalach internetowych oraz wiadomości prasowych dotyczących sytuacji na polskim rynku zatrudnienia oraz stanu gospodarki.

eGospodarka.pl to pierwszy polski serwis internetowy, w którym Mapa Rynku Pracy będzie publikowana w całości.

– Mapa Rynku Pracy będzie dostępna bezpłatnie dla użytkowników serwisu eGospodarka.pl, pomagając im w poszukiwaniu pracy oraz właściwym wyborze drogi rozwoju zawodowego. Dzięki Mapie będzie można monitorować trendy na rynku pracy. Nasza współpraca z TMP/Hudson Global Resources przyczyni się do znacznego wzbogacenia oferty serwisu – mówi Beata Szkodzin, menadżer projektu eGospodarka.pl

http://www.egospodarka.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Mobile Trends Conference
04.03.2021 - 05.03.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry