MapaMap prowadzi po zakupy gwiazdkowe

System nawigacji MapaMap 3.0 może nam pomóc w zakupach gwiazdkowych prezentów, szczególnie jeśli zakupy planujemy w nieznanym sobie mieście lub małym sklepiku poleconym przez znajomych.

Jak w nieznanym mieście, dojechać do najbliższych centrów handlowych, hipermarketów czy konkretnych sklepów MapaMap pokieruje nas po wybraniu odpowiedniej opcji POI czyli tzw. obiektów użyteczności publicznej pokazywanych na mapie w najbliższej okolicy miejsca, w którym się znajdujemy lub w okolicy podanej miejscowości czy konkretnego adresu. Wybrane obiekty pojawiają się na liście (z nazwą i dokładnym adresem) – po wskazaniu jednego  staje się on celem naszej podróży i nawigacja prowadzi nas do niego najkrótszą drogą.

Jeśli znajomi polecą nam jakiś mały sklepik w centrum czy na uboczu to najprościej dojedziemy do niego wpisując dokładny adres – ulicę z numerem domu.

Szukając prezentów odwiedzamy zwykle kilka sklepów po kolei – MapaMap umożliwia łatwe planowanie takiej podróży – pozwala na dodawanie, usuwanie czy zmiana kolejności odwiedzanych miejsc na wskazywanej przez siebie trasie podróży.

Jeśli w trakcie zakupów zabraknie nam gotówki, a sklep nie przyjmuje kart kredytowych – to MapaMap doprowadzi nas z łatwością do najbliższego bankomatu konkretnego banku – nie zapłacimy więc dodatkowej prowizji biorąc gotówkę.

Te gwiazdkowe podróże ułatwiają nam komunikaty głosowe wypowiadane przez profesjonalnego pilota rajdowego Macieja Wisławskiego.

MapaMap 3.0 – system nawigacyjny GPS – może być także prezentem gwiazdkowym  – sugerowana cena detaliczna wersji pudełkowej systemu (bez urządzenia Pocket PC) to 399 zł (z VAT).

www.mapamap.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry