Marcin Kusideł przechodzi do SEOgroup

Opublikowano: 25 kwietnia 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Marcin Kusideł objął funkcję New Business Managera w SEOgroup i będzie kierować nowym biurem odpowiedzialnym za sprzedaż. Wcześniej związany był z SearchLab z grupy Agora.

Zrzut ekranu 2014-04-25 o 09.18.49Przejście Marcina z SearchLab do SEOgroup, jest dla nas niezwykle ważnym osiągnięciem. Posiadanie w swoim zespole doświadczonej i kreatywnej osoby, jakim jest Marcin, daje nam duże szanse na rozwój i pozyskanie nowych klientów. Dzięki swojemu wieloletniemu doświadczeniu z pewnością wdroży sporo ciekawych pomysłów i rozwiązań – powiedział Michał Herok, Managing Director w SEOgroup.

Wcześniej Marcin Kusideł był związany z SearchLab z grupy Agora, gdzie odpowiadał za tworzenie strategii marketingowych serwisów internetowych, kampanie PPC-CPA, szkolenia, koordynowanie kampanii SEO/PPC i za zarządzanie zespołem Koordynatorów Regionalnych SEM

Sylwester KozakMarcin Kusideł przechodzi do SEOgroup

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.