Marcin Maj nowym prezesem OS3

Opublikowano: 7 lipca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

1 lipca br. Marcin Maj objął stanowisko prezesa agencji OS3, równolegle będzie pełnić funkcję członka zarządu spółki. Ze stanowiska ustąpił Damian Rutkowski. 

Marcin_Maj

Marcin Maj

 
Marcin Maj będzie odpowiedzialny przede wszystkim za zarządzanie działaniami marketingu strategicznego i operacyjnego agencji oraz jej dalszy sukcesywny rozwój na rynku polskim i międzynarodowym. Ponadto będzie nadzorował realizację planów biznesowych, przygotowanie i wdrożenie oferty opartej na synergii działań online i offline oraz pozyskiwanie nowych źródeł przychodów.

Maj jest związany z branżą 15 lat, z czego od 12 współpracuje z OS3. Od dwóch lat Maj jest członkiem zarządu OS3 Group SA, gdzie odpowiada za strategię sprzedaży, new business development oraz akwizycję nowych spółek portfelowych Grupy.

Sylwester KozakMarcin Maj nowym prezesem OS3

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.