Marka Mola w Internecie

Opublikowano: 16 maja 2005. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Metsä Tissue uruchomiła kolejną stronę internetową przedstawiającą produkty firmy. Od maja konsumenci i internauci mogą odwiedzać witrynę www.mola.pl poświęconą produktom marki Mola należącej do firmy Metsä Tissue – fińskiego producenta papierów higienicznych.

Na nowej stronie mola.pl znaleźć można informacje o marce Mola i jej produktach – papierze toaletowym, ręcznikach papierowych, chusteczkach higienicznych oraz chusteczkach kosmetycznych. Ponadto, wiadomości o promocjach związanych z marką, ekologii, firmie Metsä Tissue SA oraz informacje i publikacje prasowe.

Witryna marki Mola stworzona została dla Metsä Tissue przez fińską firmę projektującą strony www – Ambientia Ltd. Digital Business Awareness. Można na nią wejść przez adres www.mola.pl. To już kolejna polska strona poświęcona marce produktów firmy Metsä Tissue. W listopadzie 2004 udostępniony został adres lambi.pl zwierający informacje o marce premium – Lambi.

http://www.mola.pl

Sylwester KozakMarka Mola w Internecie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.