Marketplanet.pl wybrał system Navision

Microsoft Business Solutions poinformował, że Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. , właściciel elektronicznego rynku dóbr i usług Marketplanet, wybrał system Microsoft Business Solutions-Navision. Wdrożenie przeprowadził jeden z największych partnerów Microsoft Business Solutions, spółka IT.integro.

Wdrożenie systemu Navision trwało trzy miesiące, podczas których przeprowadzono szczegółową analizę procesów biznesowych w firmie ORE S.A., zaprojektowano i zmodyfikowano oprogramowanie, a także przeprowadzono szkolenia. Swoją funkcjonalnością system Navision objął obszar księgowości, finansów i kontrolingu.
Wdrożenie oprogramowania Microsoft Business Solutions pozwoliło usprawnić:
– rachunkowość i sprawozdawczość finansową i zarządczą,
– raportowanie w ramach holdingu TP S.A.
– proces budżetowania,

ORE S.A. jest spółką-córką TP S.A., której udziałowcem jest France Telecom SA. ORE S.A. jest zobowiązane do szczegółowego raportowania wyników operacyjnych. “Wybierając system kierowaliśmy się elastycznością i łatwością obsługi systemu oraz możliwością uzyskiwania informacji w różnych przekrojach. Ważnym czynnikiem był czas wdrożenia. Dzięki wysokim kompetencjom zespołu wdrożeniowego IT.integro oraz zaletom oprogramowania Microsoft Business Solutions-Navision jesteśmy w pełni zadowoleni z rezultatów wdrożenia” powiedziała Joanna Słupczyńska, Główna Księgowa w Marketplanet.

http://www.marketplanet.pl
http://www.navision.com/pl

Wpisy promowane

  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...
  • Ezoteryka a karty Tarota
    Stawianie Tarota to praktyka, którą wykorzystuje bardzo wiele osób. Jest to jeden ze sposobów, który umożliwia sprawdzenie tego co nas ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry