Marketplanet.pl wybrał system Navision

Opublikowano: 10 kwietnia 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Microsoft Business Solutions poinformował, że Otwarty Rynek Elektroniczny S.A. , właściciel elektronicznego rynku dóbr i usług Marketplanet, wybrał system Microsoft Business Solutions-Navision. Wdrożenie przeprowadził jeden z największych partnerów Microsoft Business Solutions, spółka IT.integro.

Wdrożenie systemu Navision trwało trzy miesiące, podczas których przeprowadzono szczegółową analizę procesów biznesowych w firmie ORE S.A., zaprojektowano i zmodyfikowano oprogramowanie, a także przeprowadzono szkolenia. Swoją funkcjonalnością system Navision objął obszar księgowości, finansów i kontrolingu.
Wdrożenie oprogramowania Microsoft Business Solutions pozwoliło usprawnić:
– rachunkowość i sprawozdawczość finansową i zarządczą,
– raportowanie w ramach holdingu TP S.A.
– proces budżetowania,

ORE S.A. jest spółką-córką TP S.A., której udziałowcem jest France Telecom SA. ORE S.A. jest zobowiązane do szczegółowego raportowania wyników operacyjnych. „Wybierając system kierowaliśmy się elastycznością i łatwością obsługi systemu oraz możliwością uzyskiwania informacji w różnych przekrojach. Ważnym czynnikiem był czas wdrożenia. Dzięki wysokim kompetencjom zespołu wdrożeniowego IT.integro oraz zaletom oprogramowania Microsoft Business Solutions-Navision jesteśmy w pełni zadowoleni z rezultatów wdrożenia” powiedziała Joanna Słupczyńska, Główna Księgowa w Marketplanet.

http://www.marketplanet.pl
http://www.navision.com/pl

Sylwester KozakMarketplanet.pl wybrał system Navision

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.