MATRIX.PL sprzedał 70 000 programów Systemu SYMFONIA® premium

MATRIX.PL, wiodący producent i dostawca rozwiązań informatycznych dla sektora korporacyjnego i MSP, sprzedał już 70 000 programów Systemu SYMFONIA® premium. Obecne od 10 lat na polskim rynku Systemy SYMFONIA® to rodzina aplikacji klasy ERP wspomagająca zarządzanie i podejmowanie decyzji zarówno w małych i średnich przedsiębiorstwach. SYMFONIA® jest jednym z najpopularniejszych rozwiązań na rynku MSP.

Systemy SYMFONIA® oferowane przez MATRIX.PL cieszą się dużą rozpoznawalnością wśród odbiorców. Według badań przeprowadzonych przez Instytut GfK Polonia, dotyczących znajomości oprogramowania wspomagającego zarządzanie, marka SYMFONIA® znalazła się na 1-szym miejscu osiągając aż 41% wskazań w firmach posiadających od 10 do 30 komputerów. Oparte na spójnych założeniach trzy linie: SYMFONIA® start, SYMFONIA® premium, SYMFONIA® forte gwarantują łatwą rozbudowę narzędzi informatycznych wraz z rozwojem firmy.

‘Systemy SYMFONIA® obchodzą w tym roku 10-lecie obecności na rynku. Tym bardziej cieszy nas fakt, że jubileusz ten zbiegł się ze sprzedażą SYMFONII® 70-tysięcznemu Użytkownikowi. Program zakupiony został przez warszawskie biuro rachunkowe Weryfikacja Sp. z o.o. u Złotego Autoryzowanego Partnera Systemów SYMFONIA® firmy DAMAL Systemy Komputerowe. W bieżącym roku znaczny wpływ na wyniki sprzedaży ma akcesja Polski do Unii Europejskiej. Dlatego też szczególnie liczną grupę wśród nowych Użytkowników SYMFONII® stanowią te firmy, które w związku z koniecznością dostosowania oprogramowania do zmian przepisów zdecydowały się na wymianę posiadanych aplikacji’ – mówi Katarzyna Wosik, Dyrektor Handlowy z firmy MATRIX.PL.

Oprogramowanie SYMFONIA® jest w pełni dostosowane do polskiego prawodawstwa. Aplikacje te spełniają także wymogi prawa unijnego. MATRIX.PL uzyskał unikalne na polskim rynku rekomendacje Stowarzyszenia Księgowych w Polsce dla programu SYMFONIA® Finanse i Księgowość (wersja 5.00e) oraz referencję Polskiego Stowarzyszenia Zarządzania Kadrami dla programu SYMFONIA® Kadry i Płace forte. Spółka jest akredytowanym wykonawcą usług w ramach programu PHARE 2002

i 2003 w zakresie wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych.

http://www.matrix.pl

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry