MAXDATA w Tech Data Polska

MAXDATA AG – niemiecki producent komputerów PC, notebooków, serwerów i monitorów Belinea podpisał umowę dystrybucyjną z firmą Tech Data Polska.

“Nie jest to zwykła umowa dystrybucyjna” – mówi Jarosław Nowicki, szef polskiego oddziału MAXDATA. “Zauważyliśmy, że rynek komputerowy w Polsce posiada lukę w postaci braku jednoznacznie rozpoznawalnego lidera. Będziemy o tą pozycję zabiegać zachęcając klientów dobrymi warunkami finansowymi i gwarancyjnymi, szybkością dostaw elastycznych konfiguracji i oryginalnym wzornictwem swoich produktów.”

“Rozszerzenie zakresu naszej oferty o sprzęt komputerowy niemieckiego producenta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na nowoczesne i wysokiej jakości produkty po atrakcyjnej cenie. Oferta produktowa MAXDATA jest dopasowana do obecnej sytuacji rynkowej, która zmusza do oszczędnych i przemyślanych inwestycji w infrastrukturę informatyczną” – powiedział Ireneusz Dąbrowski, Dyrektor Zarządzający Tech Data Polska.

Tech Data Polska została autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów MAXDATA, czyli: komputerów PC, notebooków, serwerów i monitorów Belinea.

Wszystkie produkty MAXDATA oferowane przez Tech Data Polska objęte są 36-miesięczna gwarancją, z wyjątkiem notebooków z serii Vision i Eco, które mają 24-miesięczną gwarancję.

http://www.techdata.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Shopper Day 2021
26.10.2021
Expert Summit 2021
04.11.2021
Forum Gospodarki Cyfrowej
09.11.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry