MAXDATA w Tech Data Polska

Opublikowano: 29 listopada 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

MAXDATA AG – niemiecki producent komputerów PC, notebooków, serwerów i monitorów Belinea podpisał umowę dystrybucyjną z firmą Tech Data Polska.

„Nie jest to zwykła umowa dystrybucyjna” – mówi Jarosław Nowicki, szef polskiego oddziału MAXDATA. „Zauważyliśmy, że rynek komputerowy w Polsce posiada lukę w postaci braku jednoznacznie rozpoznawalnego lidera. Będziemy o tą pozycję zabiegać zachęcając klientów dobrymi warunkami finansowymi i gwarancyjnymi, szybkością dostaw elastycznych konfiguracji i oryginalnym wzornictwem swoich produktów.”

„Rozszerzenie zakresu naszej oferty o sprzęt komputerowy niemieckiego producenta jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku na nowoczesne i wysokiej jakości produkty po atrakcyjnej cenie. Oferta produktowa MAXDATA jest dopasowana do obecnej sytuacji rynkowej, która zmusza do oszczędnych i przemyślanych inwestycji w infrastrukturę informatyczną” – powiedział Ireneusz Dąbrowski, Dyrektor Zarządzający Tech Data Polska.

Tech Data Polska została autoryzowanym dystrybutorem wszystkich produktów MAXDATA, czyli: komputerów PC, notebooków, serwerów i monitorów Belinea.

Wszystkie produkty MAXDATA oferowane przez Tech Data Polska objęte są 36-miesięczna gwarancją, z wyjątkiem notebooków z serii Vision i Eco, które mają 24-miesięczną gwarancję.

http://www.techdata.pl

Sylwester KozakMAXDATA w Tech Data Polska

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.