mBIZNES MAX dla firm w mBanku

Opublikowano: 4 grudnia 2002. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

mBank rozszerza ofertę produktową dla mikrofirm o mBIZNES MAX – wysokooprocentowany rachunek lokacyjny dla osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą.

mBIZNES MAX stanowi wspólnie z rachunkiem rozliczeniowym mBIZNES Konto (umożliwiającym m.in. wykonywanie bezprowizyjnych przelewów do ZUS i US oraz korzystanie z polecenia zapłaty i dopuszczalnego salda debetowego) ofertę mBanku skierowaną do osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą lub wykonujących wolne zawody.

mBank nie wymaga minimalnej kwoty koniecznej do uruchomienia rachunku oraz nie określa minimalnych wpływów na rachunek.

Środki zgromadzone na mBIZNES MAX są dostępne na żądanie posiadacza konta w postaci jednego przelewu predefiniowanego na wskazany rachunek. Dyspozycje w zakresie wpływów i wypływów mogą być składane za pośrednictwem mLinii lub sieci Internet. Pozwala to na płynne zarządzanie nadwyżkami finansowymi w dogodnym dla Klienta czasie i z dowolnego miejsca.

http://www.mbank.com.pl/oferta/mbiznes/max.html

Sylwester KozakmBIZNES MAX dla firm w mBanku

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.