MCCnet zacieśnia współpracę z PTK Centertel

Opublikowano: 13 lutego 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Firma MCCnet z Krakowa, spółka należąca do Grupy Koma S.A. , została certyfikowana jako Idea Mobilny Partner, w ramach programu Partnerskiego IT Channel (PPITCh) utworzonego przez PTK Centertel. Zarówno MCCnet jak i PTK Centertel zapowiadają rozwinięcie współpracy.

MCCnet jest firmą specjalizującą się w rozwiązaniach mobilnych, stale współpracującą z PTK Centertel. Podczas spotkania PTK Centertel z partnerami, które odbyło się w Białowieży, MCCnet otrzymał certyfikat dla swojego autorskiego produktu – Mobilne Raportowanie Sprzedaży (Idea MRS). Rozwiązanie to skierowane do klientów biznesowych sieci Idea jest systemem zdalnego składania zamówień i raportowania przez mobilnych pracowników przebywających z wizytą u Kontrahenta czy Klienta. Idea MRS otrzymało certyfikat – Idea Dobry Produkt.

MCCnet współpracuje z PTK Centertel od 2001 roku. Współpraca pomiędzy firmami zaowocowała m.in. następującymi realizacjami:
Dźwiękówka – pierwsza tego typu usługa w Polsce oferująca przesłanie przez telefon komórkowy fragmentu muzycznego wraz z własnymi życzeniami (styczeń 2002)
Mjuzik Quiz – pierwszy głosowy quiz w Polsce (lipiec 2002)
Portale głosowe – pierwsze tego typu w Polsce (Rozrywkowy Portal Głosowy, Co Gdzie Którędy, In Your Pocket)

http://www.mccnet.pl

Sylwester KozakMCCnet zacieśnia współpracę z PTK Centertel

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.