MCI inwestuje w moje-biuro.pl

Helix Ventures Partners (HVP), fundusz z Grupy MCI Management, którego współudziałowcem jest Krajowy Fundusz Kapitałowy, nabył pakiet mniejszościowy akcji spółki moje-biuro.pl S.A. – dostawcy oprogramowania i narzędzi do prowadzenia księgowości. Potencjalna całkowita wartość inwestycji to ok. 5 milionów zł.

MCI inwestuje w moje-biuro.pl 1Spółka moje-biuro.pl S.A. z powodzeniem funkcjonuje od kilku lat na szybko rosnącym rynku usług księgowych i podatkowych online, oferując usługę typu software as a service. Wzrostowy trend w szeroko rozumianym sektorze technologicznym skłania MCI do analizy kolejnych, atrakcyjnych przedsięwzięć z branży cloud computing, e-commerce, sektora gier społecznościowych oraz projektów z obszaru Internetu mobilnego, zarówno w Polsce, jak i zagranicą – powiedział Tomasz Czechowicz, Prezes Zarządu i Partner Zarządzający MCI Management SA.

moje-biuro.pl S.A. za pośrednictwem serwisów internetowych www.szybkafaktura.pl oraz www.abcksiegowosconline.pl wspomaga samodzielne prowadzenie firmy. Model biznesowy spółki zakłada m.in. współpracę z biurami rachunkowymi w całej Polsce oraz z partnerami strategicznymi, których oferta skierowana jest do sektora MŚP, co umożliwia dotarcie do szerokiego grona klientów w całym kraju poprzez rozbudowaną sieć sprzedaży zarówno bezpośredniej jak i internetowej. Dzięki współpracy z tymi partnerami liczymy także na wzrost zaufania klientów do korzystania z rozwiązań oferowanych w tzw. „chmurze” – powiedział Krzysztof Wingert, Prezes Zarządu, moje-biuro.pl S.A.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Brak Patronatów

Najnowsze wpisy

Scroll to Top