Meble.pl otwierają branżową księgarnię on-line

Jeden z największych polskich portali branżowych Meble.pl rozszerzył swój obszar działania o specjalistyczną księgarnię on-line. Księgarnia ma w swoim asortymencie praktycznie wszystkie wydawnictwa – w sposób bezpośredni lub pośredni związany z branżą meblarską – jakie ukazały się na polskim rynku w przeciągu ostatnich 5 lat.
W tematycznie pogrupowanych działach (m.in.: Albumy, Aranżacja Wnętrz, Architektura i Budownictwo, Dom, Meblarstwo i Stolarstwo, Meble, Ogród, Sztuka i Rzemiosło Artystyczne) znajduje się obecnie już ponad 200 tytułów, które można nabyć od ręki.

Jest to z pewnością jedna z lepszych tego typu księgarni specjalistycznych w Polsce  – twierdzi Jarosław Czarnik – Dyrektor Generalny portalu Meble.pl . Jak pokazują pierwsze wyniki sprzedaży księgarni – największym zainteresowaniem cieszą się książki o charakterze doradczym i specjalistycznym. Dobrze sprzedają się również albumy, które stanowią często inspirację dla designerów mebli w przygotowaniu nowych projektów, a także klientów szukających pomysłów na urządzanie wnętrz.

Niebanalny sposób prezentacji oferty ułatwia potencjalnemu czytelnikowi wybór interesującej go pozycji. Serwis posiada szereg rozwiązań wspomagających transakcję on-line, m.in. mechanizmy wskazujące na najczęściej kupowane ksiązki, możliwość rejestracji do newslettera informującego o nowych pozycjach czy oddzielne prezentowanie tytułów promocyjnych. Aby maksymalnie ułatwić zakupy, umożliwiono przeprowadzanie transakcji za pomocą wszystkich popularnych sposobów płatności on-line i off-line.

www.ksiegarnia.meble.p

Wpisy promowane

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry