Media Explorer monitoruje grupy dyskusyjne

Media Explorer poszerzył ofertę kompleksowego monitoringu mediów o usługę monitoringu internetowych for i grup dyskusyjnych. Autorski system umożliwia poznanie opinii Internautów na temat firmy, instytucji, produktu czy usługi.

Rola Internetu w kształtowaniu polityki informacyjnej firm i instytucji wzrasta. Coraz częściej wybierając produkt czy usługę użytkownicy sieci zasięgają opinii innych Internautów. Biorąc pod uwagę fakt, że z Internetu korzysta coraz więcej osób, grupy dyskusyjne stają się potężnym źródłem wiedzy na temat marek. Firma Media Explorer opracowała nowoczesny system monitorujący opinie, pojawiające się na forach dyskusyjnych.

'Postawiliśmy sobie za cel stworzenie narzędzia, które charakteryzuje szybkość przeszukiwania treści

i przejrzysta prezentacja wyników. Dlatego firmy korzystające z usług Media Explorer mogą precyzyjnie określić zakres oraz tematykę monitoringu. Nowe rozwiązanie jest również odpowiedzią na rosnące zapotrzebowanie wśród naszych klientów na tego typu usługi’ – powiedział Piotr Harwas współwłaściciel Media Explorer.

Autorski program Media Explorer umożliwia monitoring grup dyskusyjnych zgodnych ze standardowym protokołem news, Usenet’u oraz grup dyskusyjnych w największych portalach internetowych, takich jak: onet.pl, wp.pl, interia.pl oraz gazeta.pl. Klient definiuje listę monitorowanych fraz oraz zakres tematyczny monitorowanych grup. Frazy te nie muszą być dokładne, co do znaku – umożliwia to śledzenie słów w formie odmienionej. (np. hasło 'Klient’, zaś w dyskusji pojawia się słowo 'Klienta, Klientowi’ itp.). System monitorujący dokonuje cyklicznego, automatycznego przeglądu wybranych grup dyskusyjnych. Po zakończeniu każdego przeglądu generuje raport w formie e-mailowej. W raporcie znajdują się opinie zawierające monitorowane frazy wraz z informacjami o nich (grupa dyskusyjna, autor opinii, data i godzina nadania). Media Explorer jest jedyną instytucją w Polsce wśród firm zajmujących się profesjonalnym monitorowaniem mediów, która posiada takie narzędzie.

Dodatkowym atutem systemu Media Explorer jest bezpieczna i wygodna archiwizacja danych, a wyszukiwarka pozwala na szybkie znalezienie interesujących wątków. Takie rozwiązanie przyspiesza analizę informacji i pozwala na błyskawiczną reakcję w przypadku ewentualnych problemów.

http://www.mediaexplorer.com.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024
I ❤ business & HR
11.06.2024 - 12.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top