Media Markt z nowy serwisem internetowym

Agencja GoldenSubmarine, w ramach współpracy z Media Markt, przygotowała internetowy serwis dla tej marki.

Nowy serwis dostępny pod adresem www.mediamarkt.pl to efekt trzyletniej współpracy agencji interaktywnej GoldenSubmarine z największym graczem na rynku sprzętu elektronicznego – siecią Media Markt. Przy opracowywaniu obecnego serwisu agencja interaktywna przeanalizowała zachowania i potrzeby informacyjne internautów odwiedzających poprzednią wersję.

Istotnym elementem strony głównej jest sposób nawigacji i rozmieszczenia poszczególnych elementów pod względem ich ważności. W serwisie zastosowano bardziej przejrzysty układ treści, poprzez zamknięcie ich w specjalnych, tematycznych boksach informacyjnych. Użytkownicy mają możliwość indywidualnego ustalenia kolejności wyświetlania boksów na stronie. Dodatkowo można je zwijać i ponownie rozwijać. Jedną z ważniejszych zmian, które można zauważyć w serwisie, jest ograniczona ilość animacji flash, które widoczne są tylko w górnej części strony głównej. Serwis wyświetla się bezpośrednio po wpisaniu adresu w okno przeglądarki bez konieczności oglądania flashowego intro, które było obecne w poprzedniej wersji.

Drugą część serwisu stanowią strony lokalne 38 marketów wchodzących w skład sieci Media Markt. Ich zawartość została wzbogacona o szczegółowe dane adresowe, informacje dotyczące obsługi klienta i rozbudowany dział Oferty Specjalnej, w którym można zapoznać się z aktualną gazetką z promowanymi produktami. Oferta Specjalna wzbogacona została również o indywidualne promocje przygotowywane przez poszczególne markety, które wyświetlane są użytkownikowi w pierwszej kolejności po odwiedzeniu danej zakładki.

Serwis został przystosowany także do wersji pozwalającej na korzystanie z niego przy użyciu telefonów komórkowych i jest dostępny pod adresem: m.mediamarkt.pl.

Wpisy promowane

  • Jak wysłać paczkę do Niemiec?
    Niemcy to ponad 83-milionowy kraj, który jest największym sąsiadem, a zarazem jednym z największych partnerów handlowych Polski. Nasza gospodarka jest ...
  • Dealer samochodów – jak wybrać najlepszego?
    Zakup samochodu to duża inwestycja, dlatego przed podpisaniem umowy warto poświęcić trochę czasu na znalezienie najlepszej oferty. Nie chodzi tutaj ...

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry