MediaContacts w Europie

Opublikowano: 26 lutego 2003. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Media Contacts, interaktywny oddział firmy Media Planning Group (MPG), rozpoczyna swoją działalność w Niemczech. Polski oddział Media Contacts widzi w tym wydarzeniu szansę na przeniesienie współpracy z klientami obsługiwanymi w Niemczech również na rynek polski.

Wraz z otwarciem biura w Niemczech, Media Contacts zakończył proces wchodzenia na czołowe rynki europejskie, co pozwoli firmie oferować usługi w całej Europie. Media Contacts zajmuje już czołowe pozycje na takich rynkach jak Polska, Wielka Brytania, Francja, Hiszpania, Holandia i Portugalia.

Laudi Kinderman, MPG Schmitter’s Managing Director stwierdza: „Bardzo doceniamy rozpoczęcie działalności przez Media Contacts w Niemczech. Dobra reputacja, wiedza i narzędzia używane przez sieć Media Contacts na skalę międzynarodową będą niezwykle korzystne dla dalszego podwyższania jakości i wyników działalności w Niemczech. Wejście na rynek odbywa się w odpowiednim czasie, jako że segment on-line w Niemczech wykazuje bardzo obiecującą tendencję wzrostową wobec ogólnego zastoju na rynku mediów”.

Maria Luisa Francoli, CEO w Media Contacts stwierdza: „Bardzo cieszymy się z otwarcia biura Media Contacts w Niemczech. Fakt, że możemy to zrobić przy współpracy z firmą MPG Schmitter jest ogromną szansą dla naszej firmy. Dołożymy wszelkich starań, żeby dostarczyć klientom MPG Schmitter wysokiej jakości usług on-line.

http://www.mediacontacts.com

Sylwester KozakMediaContacts w Europie

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.