MediaLink.pl na targach PSI Warszawa 2005

MediaLink.pl, serwis internetowy poświęcony tematyce mediów, reklamy i PR, objął patronat nad III Międzynarodowymi Targami Artykułów Reklamowych PSI Warszawa 2005, które odbędą się w dniach od 16. do 18. lutego w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Oprócz objęcia patronatu nad imprezą, MediaLink.pl będzie miał na wystawie własne stoisko, na którym zaprezentuje swoje serwisy internetowe.

W tegorocznych targach uczestniczyć będzie niemal 70 wystawców z 14 krajów. Obok firm z polski gościć będziemy producentów i dystrybutorów artykułów reklamowych z Anglii, Belgii Francji, Hiszpanii, Hong-Kongu, Niemiec, Włoch, Portugalii, Rosji, Szwajcarii, Szwecji, Turcji i Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

Targi PSI mają wyjątkowy, biznesowy charakter. To jedyne miejsce w Europie Środkowej i Wschodniej, gdzie producenci i dystrybutorzy artykułów promocyjnych, spotykają się z hurtowymi odbiorcami. Jest to więc szczególne miejsce zapoznawania się z najnowszą na światowych rynkach ofertą, a także okazja do zawierania kontraktów na skalę międzynarodową. Według opinii wystawców, koszty poniesione na udział w wystawie zwracają się jeszcze na samych targach.

Patronat nad targami objęły, oprócz MediaLink.pl, Krajowa Izba Gospodarcza, Polsko-Niemiecka Izba Przemysłowo Handlowa oraz Stowarzyszenie Menedżerów w Polsce. Patronem branżowym tegorocznej edycji targów jest Business Media – office paper & btl oraz Świat Druku. Ponadto partnerem medialnym targów jest Brief – magazyn marketingu i sprzedaży.

Zwiedzającymi Targi mogą być wyłącznie członkowie PSI oraz przedstawiciele firm działających w branży reklamowej (obowiązkowe jest udokumentowanie profilu działalności firmy wpisem do rejestru działalności gospodarczej). Na Targi wstęp mają także dziennikarze prasy branżowej. Natomiast odbiorcy końcowi artykułów reklamowych nie mają możliwości zwiedzania Targów.

Organizatorem imprezy jest Zarząd Targów Warszawskich Biura Reklamy S.A. Otwarcie wystawy nastąpi 16. lutego o godz. 10.00.

http://www.medialink.pl

Wpisy promowane

Wydarzenia

E-COMMERCE CHALLENGE 2024
23.05.2024 - 24.05.2024
Code Europe
10.06.2024 - 11.06.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top