MediaLink.pl z multimediami

Od poniedziałku 15. listopada będzie go można nie tylko przeczytać, ale i zobaczyć – rusza bowiem specjalna część serwisu, w której prezentowane będą w formie video wywiady, relacje z ważnych wydarzeń, a także cotygodniowe podsumowania tego, co zdarzyło się na rynku. To nowa jakość w polskim Internecie!

Kamera MediaLink.pl będzie obecna wszędzie tam, gdzie będzie działo się coś ważnego dla polskiego rynku mediów, reklamy, marketingu, public relations i e-commerce. Reporterzy serwisu będą rozmawiać z ludźmi, którzy stoją za sterami największych polskich firm i decydują o kształcie rynku.

Wszystko to znajdzie się w nowym dziale MediaLink.pl – Multimedia. Będą tam zarówno pojedyńcze reportaże, jak i stałe pozycje programowe, które pojawiać się będą cyklicznie – raz w tygodniu, raz w miesiącu.

Nowy, bardziej multimedialny MediaLink.pl, będzie promowany pod hasłem 'Zobacz media’. To, co będzie można zobaczyć w pierwszym odcinku, już teraz można zobaczyć w krótkim zwiastunie dostępnym na stronie

http://www.medialink.pl/multimedia

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top