MediaMarkt z nowym projektem w branży e-commerce

MediaMarktSaturn Polska wdraża nową platformę e-commerce dla swojego sklepu internetowego mediamarkt.pl. Rozwiązanie ma zapewnić użytkownikom unikalne wrażenia zakupowe i zwiększyć potencjał rozwoju sprzedaży online. Marka, we współpracy z firmą technologiczną Intive, tworzy unikatowy na polskim rynku produkt.

MediaMarkt z nowym projektem w branży e-commerce 1

MediaMarkt chętnie sięga po innowacje we wszystkich obszarach działalności. Nowa platforma e-commerce to wyjątkowy projekt, realizujący wizję sklepu wyprzedającego rynek. W projekcie stawiamy duży nacisk na UX i UI, co pozwoli na maksymalizację pozytywnych doświadczeń użytkowników sklepu mediamarkt.pl. To również unikatowy na polskim rynku proces twórczy, angażujący zespół najlepszych ekspertów na rynku – mówi Maciej Dulski, Dyrektor E-Commerce.

Partnerem technologicznym MediaMarkt w zakresie projektowania i wdrożenia nowej platformy jest firma Intive, współpracująca ze światowymi markami.

Jesteśmy dumni, że możemy współpracować z MediaMarkt i wspólnie stworzyć najlepsze w swojej klasie rozwiązania e-commerce – mówi Stefan Reisinger, Vice President – Head of Sales, Business Unit Commerce & Retail w Intive – Nasi certyfikowani przez MACH Alliance eksperci stworzą dla MediaMarkt nowoczesną platformę sprzedażową, dostosowaną do wyzwań nowoczesnego handlu oraz ewoluujących potrzeb klientów omnichannelowych. To unikatowe rozwiązanie zapewni użytkownikom płynną obsługę we wszystkich punktach styku.

W ramach pracy nad nową platformą e-commerce marka rozbudowuje i wzmacnia zespół projektowy, który daje możliwość rozwoju zawodowego i pracy z najlepszymi specjalistami z branży IT. Dodatkowe informacje można znaleźć w zakładce „Kariera” na stronie mediamarkt.pl.

Wpisy promowane

Wydarzenia

Weź nasz patronat!
31.12.2023

Najnowsze wpisy

About The Author

Scroll to Top