Mercury Interactive współpracuje z BEA Systems

Mercury Interactive Corporation, producent oprogramowania w zakresie optymalizacji automatycznych procesów biznesowych, oraz BEA Systems, jeden z największych na świecie producentów oprogramowania infrastruktury aplikacji, poinformowały o rozpoczęciu współpracy, której celem będzie ułatwienie przedsiębiorstwom pomiarów, maksymalizacji jakości i wydajności platformy BEA WebLogic Platform oraz lepszego i prostszego zarządzania nią. Klientom korzystającym z platformy BEA umożliwi to testowanie aplikacji oraz ich bezpieczne wdrażanie.

„Dzięki współpracy z Mercury Interactive nasi klienci otrzymają możliwość optymalizacji wydajności procesów gospodarczych opartych na platformie WebLogic podczas całego cyklu eksploatacji aplikacji, począwszy od testowania i dostrajania jakości poprzedzającego wdrożenie, aż po zarządzanie wydajnością w okresie użytkowania,” powiedział Scott Edgington, wiceprezes i dyrektor działu ds. partnerów w zakresie oprogramowania, BEA Systems.

Opracowane przez Mercury Interactive i BEA Systems rozwiązania zostaną zaprezentowane na spotkaniu Business Technology Optimization Executive Summit, które odbędzie się 14 maja 2003 r. w Nowym Jorku.

http://www.mercuryinteractive.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Uczelniach
07.03.2024
19. edycja Studenckiego Festiwalu Informatycznego
04.04.2024 - 06.04.2024

Najnowsze wpisy

Scroll to Top