Mercury Interactive wyróżniony

Mercury Interactive, jeden z największych producentów rozwiązań do optymalizacji technologii biznesowych, poinformował, że jego działy pomocy technicznej po raz kolejny otrzymały prestiżowy certyfikat SCP (Support Center Practices). Wyróżnienie zostało przyznane w uznaniu bardzo dobrej jakości usług oferowanych przez Mercury Interactive. Mercury Interactive uzyskał certyfikat SCP już po raz piąty z kolei w Ameryce Północnej i po raz drugi w Europie.

“W swoich działaniach koncentrujemy się przede wszystkim na potrzebach klientów. Naszym głównym celem jest wyznaczanie jak najlepszych standardów obsługi klienta w sektorze oprogramowania dla przedsiębiorstw,” powiedział Patrick Saeger, wiceprezes działu pomocy technicznej w Mercury Interactive.

Certyfikat Support Center Practices jest przyznawany poszczególnym firmom na podstawie ich działań w zakresie pomocy technicznej. Analiza działalności jest wykonywana według bardzo wysokich standardów wydajności, opracowanych z uwzględnieniem najlepszych doświadczeń praktycznych. Przyznany certyfikat SCP jest wyróżnieniem uznawanym w skali międzynarodowej, opracowanym przez stowarzyszenie Service & Support Professionals Association (SSPA) – organizację specjalistów, zajmujących się pomocą techniczną i serwisem oprogramowania, oraz firmę Service Strategies. Otrzymanie certyfikatu SCP jest poprzedzone przeprowadzeniem kompleksowego audytu mającego na celu sprawdzenie, czy dana firma spełnia biznesowe wymagania i kryteria szczegółowo określone w programie. Firmy starające się o ponowne uzyskanie certyfikatu muszą wykazać podczas corocznych audytów, że cały czas utrzymują wysoką jakość prowadzonej działalności.

“Mercury Interactive zajmuje pozycję lidera w zakresie wysokiej jakości usług związanych z pomocą techniczną w skali globalnej,” powiedział Greg Coleman, wiceprezes firmy Service Strategies. “Wykonany przez nas audyt pokazał, że firma oferuje najnowocześniejsze usługi internetowe, co niewątpliwie przekłada się na zadowolenie jej klientów.”

http://www.mercuryinteractive.com

Wpisy promowane

Wydarzenia

IT w Ubezpieczeniach
09.12.2021
Pytech Summit 2021
09.12.2021
Kongres Bezpieczeństwa Sieci
16.12.2021
Weź nasz patronat!
31.12.2021

Zapoznaj się z ofertą wpisów promowanych oraz zasadami udzielania patronatów.

Przewiń do góry