Mercury optimalizuje jakość aplikacji w rozwiązaniach SAP

Opublikowano: 23 kwietnia 2004. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Mercury Interactive Corporation poinformował, że oprogramowanie Mercury QuickTest Professional 6.5 – część Mercury Quality Center – uzyskało certyfikat SAP na integrację z interfejsem SAP extended Computer Aided Test Tool 6.20 opartym na interfejsie graficznym Windows (BC-eCATT).

Dzięki integracji z SAP NetWeaver klienci mogą wykonywać testy jakości w środowiskach wykraczających poza rozwiązania oparte na Windows i SAP, takich jak zaawansowane, wieloplatformowe, ściśle zintegrowane aplikacje kompozytowe, tradycyjne i własnościowe.

Rozszerzając SAP Web Application Server (SAP Web AS) o Mercury QuickTest Professional, użytkownicy SAP mogą jeszcze bardziej zoptymalizować korporacyjne testy jakości i wykonywać je z centralnej lokalizacji, oszczędzając czas, pieniądze i zasoby.

„Niemal jedna czwarta użytkowników systemów SAP myśli o aktualizacji do końca 2004 roku – powiedział Brian Zrimsek, dyrektor ds. badań w firmie Gartner, Inc. – Firmy starają się ograniczyć zasoby potrzebne do aktualizacji, a zautomatyzowane rozwiązania testujące gwarantują zwrot z inwestycji, wysoką jakość oraz wydajność tych aplikacji w całym okresie ich użytkowania”.

„Szybkie rozpowszechnianie się dużych, wielośrodowiskowych aplikacji korporacyjnych zwiększa popyt na rozwiązania firmy Mercury do testowania jakości i wydajności – powiedział Rod Lehman, dyrektor ds. marketingu produktów w firmie Mercury – Integracja Mercury QuickTest Professional z SAP NetWeaver pozwoli klientom SAP wyeliminować przestarzałe metody testowania, jednocześnie ułatwiając optymalizowanie jakości i wydajności najbardziej wyrafinowanego oprogramowania”.

Mercury QuickTest Professional oferuje niezawodne funkcje zautomatyzowanego testowania jakości aplikacji, które zmniejszają potrzebę kosztownych, ręcznych procedur wymagających zaawansowanej wiedzy technicznej. Interfejs SAP eCATT stanowi część SAP NetWeaver i pomaga działom IT w planowaniu całego etapu testowania, przydzielaniu obowiązków i zarządzaniu przypadkami testowymi, łącznie z wykonywaniem testów, rejestrowaniem przypadków testowych, generowaniem danych wejściowych i automatyzowaniem testów.

http://www.mercuryinteractive.com/solutions/sap

Sylwester KozakMercury optimalizuje jakość aplikacji w rozwiązaniach SAP

Podziel się!

O autorze

Sylwester Kozak

Facebook Twitter Google+

Specjalista w zakresie marketingu opartego o promocję wiedzy i doświadczenia. Aktywnie prowadzi własne jak i zlecone serwisy internetowe. Przygotowuje koncepcje biznesowe i analizy rynkowe nowych projektów. Ma praktyczne doświadczenie z zakresu promocji, eCommerce, e-PR, SEO, SEM i prowadzenia projektów internetowych.